1660S sistemde anlık takılmalar

İşletim sistemi
Windows 10

ygz01

Yoctopat
Daha fazla  
PUBG ve CS:GO'da anlık takılma oluyor ve oyun zevkimi alt üst ediyor bir türlü düzeltemedim.
H410MH.
1660 Super.
i310100F.
Cruical 16 GB 2666MHz RAM (dual channel)
Netac 240 GB SSD.
ilginç bir şekilde after burner ile baktığımda fps de düşüşler olmuyor fakat oyun takılıyor kafayı yicem galiba

Son düzenleme:
SSD kaynaklı bir sorun olabilir. Tam bir fikir sahibi değilim SSD hakkında ama yüzysel bir araştırma yaptığımda sistemi o SSD'ye kuranlar bazen takılmalar olduğunu 1-2 saniye sonra düzeldiğini söylemişler.

Sıcaklık değerlerinde veya driverlarında sorun olabilir. Kontrol eder misin?
sıcaklıklar 70 70
SSD kaynaklı bir sorun olabilir. Tam bir fikir sahibi değilim SSD hakkında ama yüzysel bir araştırma yaptığımda sistemi o SSD'ye kuranlar bazen takılmalar olduğunu 1-2 saniye sonra düzeldiğini söylemişler.
bende hüç düzelmiyor ya her oyun her maç her dakka oluyor

Oyunu oynarken MSI Afterburner kullanarak oyun içi kaynak kullanımlarını gösterebilir misiniz? Ben sorunun SSD kaynaklı olduğunı düşünmüyorum. Depolama aygıtı oyun oynarken bilgisayarlarda konsollarda olduğu kadar fark yaratmaz.

Oyunu oynarken MSI Afterburner kullanarak oyun içi kaynak kullanımlarını gösterebilir misiniz? Ben sorunun SSD kaynaklı olduğunı düşünmüyorum. Depolama aygıtı oyun oynarken bilgisayarlarda konsollarda olduğu kadar fark yaratmaz.
Eki Görüntüle 1122860
atıyorum
1627646380437.png

birşey daha farkettim her oyun takıldığında veya akıcılığı gittiğinde frametime ms değeri yükselip iniyor fps değerinin yanındaki değer yani ama fpsde hiçbir değişme olmuyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı