1660S Valorant ekran yırtılması

FAZERFAZ

Decapat
Ekran kartım 1660 Super, CS:GO ya da başka oyunlar da hiçbir yırtılma olmuyor. Bu sırada V-Sync kapalı, NVIDIA denedim masasından senkronizasyon hızlı, monitör de FreeSync açık. Sadece Valorant'ta bu sorunu yaşıyorum. Ekranım 75Hz ama FPS'i 75'sabitlersem bu sefer daha çok yırtılma oluyor (Valorant'ta sadece)

Düşey senkronizasyonu uygulama ayarlarını kullan olarak işaretleyin. Freesync kapatıp deneyin bir de.
Deneyince sonucu paylaşacağım.
Valorant'ın ekran ayarları sıkıntılı zaten. Sabredin Riot Games çözecektir. Marka monitörü olmayanlar çözünürlük bile değiştiremiyor siz düşünün.
Ama bu birden bire olan bir şey. Önceden böyle bir sorun yoktu.
Monitörün kablosunu veya adaptörünü değiştirin öyle deneyin. Ben monitörüme yanlış bir adaptör takmıştım ondan dolayı yırtılma yapıyordu.
Kablo ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, öyle bir durum da bütün oyunlar da yapardı ama gene de denerim.
Valorant ayarlardan varsa yenileme hızını 60 Hz seçin ve v Sync açın öyle deneyin belki yırtılmalar aza"

Düşey senkronizasyonu uygulama ayarlarını kullan olarak işaretleyin. Freesync kapatıp deneyin bir de.
Hocam maalesef işe yaramadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı