1660S ve Ryzen 5 1500X darboğaz yapar mı?

Olursa oynanmayacak derecede olcağını sanmıyorum işlemci bazlı oyunlarda %10'luk performans kaybı yaşayabilirsin denildiği gibi iyi bir soğutman varsa OC ile sıkıntısız kullanırsın ilerki zamanlarda işlemci değiştirmeye düşünüyorsun OC yapmadan idare edebilirsin.

Olursa oynanmayacak derecede olcağını sanmıyorum işlemci bazlı oyunlarda %10'luk performans kaybı yaşayabilirsin denildiği gibi iyi bir soğutman varsa OC ile sıkıntısız kullanırsın ilerki zamanlarda işlemci değiştirmeye düşünüyorsun OC yapmadan idare edebilirsin.
Beni neden alıntıladın anlamıyorum ? Alacak olan ben değil arkadaş, yanlış alıntıladığını düşünüyorum ama bu deidiğine katılıyorum.

OC yapmak sıkıntı olur stok fanla ama hangi oyunları oynuyacaksanız BTF 5'de sıkıntı yaşarsın, CS:GO'da fazla yaşamazsın bu saatden sonra soğutucu almak saçma en mantıklısı idare edip ile de para biriktirip R5 2600 ya da R5 1600 AF almak.
Steam Listem:
House flipper
pc building simulator
age of civilizations 2
Just Cause 3
GTA 5
ETS 2
Papers please
GTA SA
GTA VİCE CİTY
Dictators no peace countryballs
Rocket league
Dirt Rally
Rainbow six siege
Zula
CSGO
911 operator
PUBG
Hello Neighbor
Rise of the tomb raider
Deceit
Sega mega drive
PES 2020
Life is strange 1
Quake champions
Witcher 3

Steam Listem:
House flipper
PC Building Simulator
Age of civilizations 2
Just Cause 3
GTA 5
ETS 2
Papers please
GTA SA
GTA Vice City
Dictators no peace countryballs
Rocket League
Dirt Rally
Rainbow Six Siege
Zula
CS:GO
911 operator
PUBG
Hello Neighbor
Rise of the Tomb Raider
Deceit
Sega Mega Drive
PES 2020
Life is strange 1
Quake champions
Witcher 3

GTA 5 çok olmaz sanırsam, CS:GO belki birtık atıyorum 300FPS alacakken 270-280 falan alırsın galiba o civarda bir şey olur PUBG'de olur ama oyunu oynamadığım için çok bir şey söyliyemeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı