1660S Ventus OC mining kaç MH/s ile yapılıyor?

Bende 1660 süper ventus OC modeli var ayrıca bende Extra ov yapıyorum başlangıçta 25 ile kazım yapıyor daha sonra 20 ye kadar düşüyor. Bu neden olabilir peki ?

Bu videolarda yapanlar nasıl yapıyor ki anlamıyorum.
Bak simdi, ben NiceHash ile kazım yapiyorum... Sistem benchmark yapip kendi yer belirliyor, mesela hep Octopus ile kazım yaptiriyordu. Simdi Daggerhashimoto'ya gecti, ayarlari yaptim 31 MH veriyor, 78 Watt şu an oldu... SS atacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210305_181243.jpg
    IMG_20210305_181243.jpg
    436 KB · Görüntüleme: 72
Bak simdi, ben NiceHash ile kazım yapiyorum... Sistem benchmark yapip kendi yer belirliyor, mesela hep Octopus ile kazım yaptiriyordu. Simdi Daggerhashimoto'ya gecti, ayarlari yaptim 31 MH veriyor, 78 Watt şu an oldu... SS atacağım.

Tam olarak anlayamadım da. PM atabilir miyim size?

Dün gece buna çok yakın değerlerle yani power limit 65 core clock 250 memory clock 1125 olarak denedim 25 ile başladı 2 saat sonunda 19mh ye kadar düştü.
Gerçekten garip, kartta bir sıkıntı var gibi. Belleklerin üzerinde termal ped yok anlaşılan fakat yine de buna rağmen 26 ile başlamamalı. Ben GIGABYTE 1660S ile stok ayarlarda 26, size söylediğim ayarlar ile 32.8 mhs alıyorum. 80 watt, 50 derece. %40 fan.

Bu arada hangi kazıcıyı kullanıyorsunuz? Phoenix deneyebilirsiniz eğer onu kullanmıyorsanız.

Geri
Yukarı