17.000-20.000 TL'ye laptop tavsiyesi

Bütçe
17.000-20.000

carryy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 17.000-20.000 TL arası bütçem var, önümüzdeki sene üniversiteye gideceğim ve oyunlarla da içli dışlı biriyim, genelde LoL, CS:GO ve Valorant tarzı oyunları oynuyorum bunlar dışında daha çok hikaye tarzı oyunlar oynuyorum. Oyun dışında yazılım ve kodlama için nasıl bir ekran kartına ve işlemciye ihtiyacım var hiç bilmiyorum, onun dışında özellikle gözüme çarpan laptop Amazon'da 20.000'e satılan HP Victus'un Ryzen 5 5600H işlemcili ve RTX 3060 ekran kartlı laptop oldu. Tam bütçemin sınırında ama bu aralıktaki en iyisi bu mudur bilemediğim için size sormak istedim. Tavsiyeleriniz varsa yazabilir misiniz?

Bütçe sınırın buysa alabileceğin en mantıklı model.
Merhaba , öncelikle yanıt için teşekkürler birkaç sorum olacaktı :
- Monitör sallanması , klavye ışığı sorununun olduğu söyleniyor bir bilginiz var mı?
- Aynı zamanda ekran kartı 6 gb mı, ürün özellikleri kısmında bulamadım, ekran kartının wattı(kaç bilmiyorum) yeterli olur mu oyunlar için?

Merhaba, öncelikle yanıt için teşekkürler birkaç sorum olacaktı:
- Monitör sallanması, klavye ışığı sorununun olduğu söyleniyor bir bilginiz var mı?
- Aynı zamanda ekran kartı 6 GB mı, ürün özellikleri kısmında bulamadım, ekran kartının wattı(kaç bilmiyorum) yeterli olur mu oyunlar için?

Ekran sallanması var fakat masada kullanımda sorun değil. 6 GB, 95 watt.

Yeni konular

Geri
Yukarı