17.000 TL laptop önerisi

Bütçe
17.000 (en fazla 17.500 falan)

AdemFerr

Centipat
Daha fazla  
Bazı ASUS ve HP laptopları satışa ve indirime çıktı. 17.000 - 17.500 arası bir bütçem var
Laptopu %90 oyun amacıyla kullanacağım. Sorun çıkarmayacak çok fazla ısınmayacak malzeme kalitesi sağlam bir laptop almak istiyorum. Ekstradan 8 GB RAM taktırabilirim. Hangi laptopları önerirsiniz?

Bazı ASUS ve HP laptopları satışa ve indirime çıktı. 17.000 - 17.500 arası bir bütçem var
Laptopu %90 oyun amacıyla kullanacağım. Sorun çıkarmayacak çok fazla ısınmayacak malzeme kalitesi sağlam bir laptop almak istiyorum. Ekstradan 8 GB RAM taktırabilirim. Hangi laptopları önerirsiniz?

Laptop almak için özel bir sebebiniz yoksa, tavsiye etmiyorum, çünkü o fiyata dedikleriniz bulamazsınız.

Masaüstü alabilecek olsam masaüstü alırım zaten. Pansiyonda öğrenciyim laptop almam lazım projeler için de. Herkes bir sebebi olmasa ucuz diye masaüstü alırdı ve laptop diye bir şey olmazdı zaten. Ayrıyeten öyle ısınma sorunu falan olmasın derken kronik bir laptop olmasın yeter diyorum. ASUS ve Acer benim için iyi markalar mesela Monster ya da Excalibur serileri gibi değiller. Yanlış anlamayın ama sizin gibileri anlamıyorum taşıma gibi sorunu olmasa milletin herkes masaüstü alırdı zaten.

Geri
Yukarı