17.000 TL RTX 3060 laptop önerisi

Bütçe
17000
siz hangi ürünü almamı önerirsiniz

tuf serisinde sanırım o şekilde ama rogda ps5 lerdeki sıvı termal soğutma sistemine geçmişler soğutma baya iyi olduğunu söylüyorlar
Ya kimseye danismayacagim şu monster aldı o iyi şu şunu aldı o iyi diyorlar kafam karışıyor zaten tuf pcyi o yüzden aldım öneriler yüzünden Asus iyidir diye aldırdılar csgoda 30-40fpslerde geziyordu baktım ekran kartını kullanmıyor güncellemeleri yüklemeye çalıştım bir tek Nvidia kurulumu yapmadı hata verdi sürekli bende direk geri yolladim

Ya kimseye danismayacagim şu monster aldı o iyi şu şunu aldı o iyi diyorlar kafam karışıyor zaten tuf pcyi o yüzden aldım öneriler yüzünden Asus iyidir diye aldırdılar csgoda 30-40fpslerde geziyordu baktım ekran kartını kullanmıyor güncellemeleri yüklemeye çalıştım bir tek Nvidia kurulumu yapmadı hata verdi sürekli bende direk geri yolladim
tekrardan bir bilgisayar aldınız mı hala arıyor musunuz

Oyuncu bilgisayarında pc inceliği gibi adımları firmalar neden atıyor anlamış değilim ama ben tercih etmezdim sanırım
tekrardan bir bilgisayar aldınız mı hala arıyor musunuz
Arıyorum şu an bende alicam başlık açtım burda hatta 😂

siz hangi ürünü almamı önerirsiniz

tuf serisinde sanırım o şekilde ama rogda ps5 lerdeki sıvı termal soğutma sistemine geçmişler soğutma baya iyi olduğunu söylüyorlar
Kalitesi konusunda kesinlikle öneririm ama fiyatı iyi mi kestiremiyorum. Bir de alırsanız kalitesiz RAM sorunuyla gelecek %10 performans düşüşü ile.

Legion 5 Pro tartışmasız en kaliteli ürün. Alın pişman olmazsin.
pro olmayan modellerinde ram sorunu varmış sanırım ama fiyat daha uygun sizce onu almak mı mantıklı yoksa proyu mu birde 512 gb bana yeterli gelmeyek maalesef boşta slotu var mı ürünün
son olarakta 280 hz monitör kullanmaktayım dp kablosu ile birlikte bunu laptopuma hangi port üzerinden bağlayabilirim

pro olmayan modellerinde ram sorunu varmış sanırım ama fiyat daha uygun sizce onu almak mı mantıklı yoksa proyu mu birde 512 gb bana yeterli gelmeyek maalesef boşta slotu var mı ürünün
son olarakta 280 hz monitör kullanmaktayım dp kablosu ile birlikte bunu laptopuma hangi port üzerinden bağlayabilirim
Pro'larda da var sorun. Üstündeki M.2'yi çıkarabilirsiniz veya ayrı olarak 1 boş slot daha var oraya takabilirsiniz. Legion 5 ise şu an pahalı bence en azından 13 bine düşmesini beklemek lazım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı