17.000 TL'ye 65" televizyon önerisi

Sana diyorum ki herkes senin kadar şanslı olmayabilir, 3 panel var sonuçta 2'si dandik. Üstelik, boe panel olan seri daha az üretildi yani %33'ten daha az ihtimal var ve ayrıca bahsettiğin boe IPS, benim söz ettiğim csot VA kadar iyi bir panel değil. Bir defa boe panel IPS değil ads.

Boe ads panel olan modelde 1200:1 statikk kontrast varken csot VA panelde 5000:1 statikk kontrast var. Ne kadar yüksek o kadar iyi. Transmissive olayına girmiyorum bile...

Tamam dostum sen Vestel'in mühendislerinden daha iyi biliyorsun, sen en iyisisin. Bizzat arayıp kayıt oluşturdum, kayıt açtılar döndüler IPS dediler. Sonra farklı forumlara seri numarası yazdım, artık nereden bakıyorlar nereden öğreniyorlar bilmiyorum ama IPS dediler onlarda.

Tamam dostum sen Vestel'in mühendislerinden daha iyi biliyorsun, sen en iyisisin. Bizzat arayıp kayıt oluşturdum, kayıt açtılar döndüler IPS dediler. Sonra farklı forumlara seri numarası yazdım, artık nereden bakıyorlar nereden öğreniyorlar bilmiyorum ama IPS dediler onlarda.
BOE, BOE diye övdüğün firmanın ADS teknolojisini bilmiyorsun. ADS, IPS'in daha gelişmiş versiyonudur.

Oku bakalım ADS neymiş?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı