17.000 TL'ye iPhone XS Max mantıklı mı?

Uzun kullanım istiyorsanız tercihiniz asla Android olmasın, o fiyat aralığında 2. el 11 bulabilirsin fakat XS Max daha iyi tabii ki de fiyatına göre alınabilir, Face ID gibi etkenlere dikkat edilerek.
Evet üst seviye 0 androidler dururken 6 yaşında iPhone alsın "uzun gitsin" diye. Yorum yaparken mantıklı yapın. 5 bin TL etmeyecek telefona 17 bin TL mi verelim.

Evet üst seviye 0 Android'ler dururken 6 yaşında iPhone alsın "uzun gitsin" diye. Yorum yaparken mantıklı yapın. 5 bin TL etmeyecek telefona 17 bin TL mi verelim.

5 bin TL etmeyecek diyorsunuz sanırım hayatınızda Android çöpleri hariç cihaz kullanmamışsınız, 6 senelik cihaz X hocam, X s Max iPhone 11'den iyi ve hala çok iyi çalışan bir cıhazdır, 6 sene önce çıkan bir Android şu an alo demek haricinde nasıl. Telefon hakkında bilginiz yok siz bilmiyorsunuz bari başkalarını yanlış yönlendirmeyin evde 5S var kasma donma yaşamadan kaç yıllık cihazı kullanabiliyorum.

Sizin için önemli olan ne? 17 bin bütçe ile XS alınmaz. O fiyat çok.

Dostum benim için ekran çok önemli OLED erkan olması bir de ekran büyüklüğü her oyunun Max 60 FPS almasi ve iOS olması lazım yani şimdi 11 alman daha iyi diyeceksiniz ama dediğim gibi bana son 3 4 senelik lazım surumden yana hiçbir sıkıntım yok gidip de LCD ekrana o kadar para vermem ve 11 le arasinda hiçbir şey yok.

Az üstünde IP 12'nin birçok yönden rakibi sıfır S21 FE varken XS hiçbir şekilde alınmaz.

Dostum IOS'dan başka bir cihaz istemiyorum.

Yenilenmiş olarak da mantıksız, 2. el olarak da mantıksız. 2. el olarak o paraya S22 veya Realme GT 2 Pro var. Sıfır olarak ise 13.8K'ye Realme GT 2 var, daha premium ve stabil bir arayüz istersen de nothing Phone 1 var.

Kanka 2. el çok güvenmiyorum malum devir eskisi gibi değil ondan 1 2 daha fazla verim yenilenmiş alayim.

S21 FE biraz tuzlu. 2. eli 15 falan ama 10 bine de XS Max bulunur.

Dostum dediğim gibi Android telefon bana göre değil.

11 alın 2. el daha iyi.

LCD ekran için o para vermem XS Max hiç fark yok kamera geniş açı olmasın sürümden bir şey olmaz Max 3 4 sene kullanacağım.

Son düzenleme:
5 bin TL etmeyecek diyorsunuz sanırım hayatınızda Android çöpleri hariç cihaz kullanmamışsınız, 6 senelik cihaz X hocam, X s Max iPhone 11'den iyi ve hala çok iyi çalışan bir cıhazdır, 6 sene önce çıkan bir Android şu an alo demek haricinde nasıl. Telefon hakkında bilginiz yok siz bilmiyorsunuz bari başkalarını yanlış yönlendirmeyin evde 5S var kasma donma yaşamadan kaç yıllık cihazı kullanabiliyorum.
Senelerdir iOSunda Androidin de hep tepe modellerini kullandım merak etmeyin :D 5 sene kullandığım iPhone'dan geçen sene iOS istememe rağmen bu para bu telefona verilir mi diyerek Samsung'a geçtim çünkü paramın değeri var. Fanboyluktan kör olmuşsunuz haberiniz yok tabii göz muayenesi de alınamıyor bu aralar siz de haklısınız. 6 sene önce çıkan yüzlerce android bulurum size hala kullanılan, dümdüz ezberlediğiniz kalıplarla gelip saçmalamayın burada. Güncelleme desteği bitmiş sıfır olarak artık satılmayan telefonu önerip her anlamda sekize katlayacak güncel telefonları gömüyorsunuz farkında mısınız? Daha dün üretilmiş sıfır telefon dururken feleğin çemberinden geçmiş, yenilenmiş telefona 20 bin ver diyorsunuz, sonra insanları yanlış yönlendiren ben oluyorum. Konuyu açan kardeşim sen de oku bu mesajı. Özel değilse anlatsana bana gün içinde ne yapıyorsun, 15 yaşındaki bir kişi ne yapar telefonda, XS'i foruma soracak kadar paran yok ama illa iPhone diyecek kadar zenginsin. Neyse alın XS'i, 2 yıl sonra bu telefon yamuldu diye konu açarken aynı fiyata aldığım ''çöp'' androidimden kahkaha emojisi atıyor olacağım.

Senelerdir IOS'unda Android'in de hep tepe modellerini kullandım merak etmeyin :D 5 sene kullandığım IPhone'dan geçen sene iOS istememe rağmen bu para bu telefona verilir mi diyerek Samsung'a geçtim çünkü paramın değeri var. Fanboyluktan kör olmuşsunuz haberiniz yok tabii göz muayenesi de alınamıyor bu aralar siz de haklısınız. 6 sene önce çıkan yüzlerce Android bulurum size hala kullanılan, dümdüz ezberlediğiniz kalıplarla gelip saçmalamayın burada. Güncelleme desteği bitmiş sıfır olarak artık satılmayan telefonu önerip her anlamda sekize katlayacak güncel telefonları gömüyorsunuz farkında mısınız? Daha dün üretilmiş sıfır telefon dururken feleğin çemberinden geçmiş, yenilenmiş telefona 20 bin ver diyorsunuz, sonra insanları yanlış yönlendiren ben oluyorum. Konuyu açan kardeşim sen de oku bu mesajı. Özel değilse anlatsana bana gün içinde ne yapıyorsun, 15 yaşındaki bir kişi ne yapar telefonda, XS'i foruma soracak kadar paran yok ama illa iPhone diyecek kadar zenginsin. Neyse alın XS'i, 2 yıl sonra bu telefon yamuldu diye konu açarken aynı fiyata aldığım "çöp" androidimden kahkaha emojisi atıyor olacağım.

Dostum sakin ya. Buraya iOS mu Android mi kavgasına gelmedik XS Max yenilenmiş alınır mı diye geldik doğru değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı