17.000 TL'ye sistem önerisi

siniyore10

Femtopat
Arkadaşlar bütçem 16500 Max 17bin TL sistem tavsiyelerinizi bekliyorum 8 GB ekran kartı modellerini istemiyorum AMD veya NVIDIA fark etmez. Benim aklıma takılan birkaç sistem var onları aşağıya bırakıyorum tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Bu sistem olursa anakartı b550.
RAM Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 Vengeance RGB Pro SL AMD Ryzen Black PC RAM.
SSD 1 TB ve kasayı thermaltaker olarak değiştireceğim fiyat 16bin TL oluyor.

Bu sistemde güzel duruyor tavsiyeleri önerileri bekliyorum bütçe artışı yapamam bilginiz olsun.

Şu konuyu incele, bir arkadaş güzel indirimler yakalamış, kendin toplarsan çok daha iyi bir sistemi belki daha ucuza maledebilirsin.

Ek olarak : Genelde herkes işlemci ve ekran kartı'na odaklanır ama ben pc toplarken iyi bir anakart, psu ve soğutmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Mesela gürültülü bir kasa çekilir mi be . :):)

Arkadaşlar bütçem 16500 Max 17bin TL sistem tavsiyelerinizi bekliyorum 8 GB ekran kartı modellerini istemiyorum AMD veya NVIDIA fark etmez. Benim aklıma takılan birkaç sistem var onları aşağıya bırakıyorum tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Bu sistem olursa anakartı b550.
RAM Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 Vengeance RGB Pro SL AMD Ryzen Black PC RAM.
SSD 1 TB ve kasayı thermaltaker olarak değiştireceğim fiyat 16bin TL oluyor.

Bu sistemde güzel duruyor tavsiyeleri önerileri bekliyorum bütçe artışı yapamam bilginiz olsun.
Monit. dahil mi?

17k ya mis gibi sistem öneririm, kendin montajlayabilir misin hazır sistem mi?
Montajlama işi basit yakın arkadaşlarım bu işi yapıyorlar montajı yaparlar önerebilirsin

3060ti 5600 işlemcili sistem fiyat baya uygun geldi gözüme sizce nasıl

Son düzenleme:
Montajlama işi basit yakın arkadaşlarım bu işi yapıyorlar montajı yaparlar önerebilirsin

3060ti 5600 işlemcili sistem fiyat baya uygun geldi gözüme sizce nasıl
Sinerji Clay Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700XT [Oyun Bilgisayarı] bu daha iyi ekran kartı olarak işlemci aynı zaten. 6700XT oyunlarda 3060Tİ'dan daha iyi performans veriyor.

Geri
Yukarı