17.000TL monitör hariç sistem

Bütçe
17000

xpanzerjager

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi Sosyal'ler.

Toplam bütçem 17000₺, Battlefield, Squad gibi 50V50 oyunlarda kasmayacak, sabit FPS alabileceğim, diğer oyunlarda da bana iyi performans sağlayacak bir bilgisayar toplamak ya da hazır sistem almak istiyorum.

Önerileriniz nedir? Sistemin AMD işlemci olması önceliğimdir.

Teşekkürler,

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese iyi Sosyal'ler.

Toplam bütçem 17000₺, Battlefield, Squad gibi 50V50 oyunlarda kasmayacak, sabit FPS alabileceğim, diğer oyunlarda da bana iyi performans sağlayacak bir bilgisayar toplamak ya da hazır sistem almak istiyorum.

Önerileriniz nedir? Sistemin AMD işlemci olması önceliğimdir.

Teşekkürler,
Aquarius 5T11-RTX3060Ti - Game Garaj İşlemcinin AMD olup olmaması o kadarda önemli değil. Bu sistemin içerisinde bulunan 11400F gayet güçlü, RTX 3060 Ti için yeterli olur.

Son düzenleme:
Toplarsanız:
Hazır alırsanız:

Ancak tavsiyem DDR5'i beklemeniz @Yanlız adam 'ın dediği gibi.

Toplarsanız:
Hazır alırsanız:

Ancak tavsiyem DDR5'i beklemeniz @Yanlız adam 'ın dediği gibi.

hocam peki bu sistemi tek bir sitede toplayamıyorum. arı ayrı yerlerden en ucuza almak mıdır en mantıklısı?

Hocam peki bu sistemi tek bir sitede toplayamıyorum. Ayrı ayrı yerlerden en ucuza almak mıdır en mantıklısı?
Eğer toplamaya niyetliyseniz ayrı ayrı güvendiğiniz sitelerden en ucuzlarını seçmek en mantıklısı olur. Ancak uyguna gelen hazır sistemler varsa veya DDR5'i beklemeniz de bir seçenek olabilir.

Hocam selam. ASUS Prime B550M-A yerine MSI B550M Pro alsam nasıl olur?
Valla farketmez hocam, Chipset B550 olduktan sonra ha Asus'un anakartı olmuş ha MSI'ın. Pek bir şey farketmez kısaca.

Anakart 5 yıl ömrü var ileride teknoloji deyiştigi zaman USB 4.0 ve DP HDMI yeni teknolojiler gelecek ortalama bir anakart alın işlemci ekran kartı ikeriye dönük olsun.

Geri
Yukarı