17.3 inç Laptop Tavsiyesi

Baygolgee

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi ben bir laptop alacağım, istediğim şartlar şunlar: 17.3 inç, i7 ve MSI ya da ASUS ve şık olmalı.
Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da gördüğünüz gibi ben bir laptop alacağım, istediğim şartlar şunlar: 17.3 inç, i7 ve MSI ya da ASUS ve şık olmalı.
Şimdiden herkese teşekkürler.
Bazı sorular sormak istiyorum. Yargılamak gibi algılamazsınız ama i7 ile R5 4600H işlemcisi aynı güçte. Ve neden marka olarak ASUS veya MSI istediğinizi anlamadım. Diğer markalarda daha ucuza daha iyi modeller var ve bütçe belirtmediğiniz için öneri veremiyoruz.

Bütçen 13000 ise bu alınabilir. Vergi+kargo dahil şu anki dolar kuru ile 13100 lira falan yapıyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi laptop 5 liraya et döner+ayran gibi bir şey bence.

Bütçen 13000 ise bu alınabilir. Vergi+kargo dahil şu anki dolar kuru ile 13100 lira falan yapıyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi laptop 5 liraya et döner+ayran gibi bir şey bence.
RTX 3060 daha iyi değil mi?

RTX 3060 daha iyi değil mi?

Bence bir Gaming laptop 15.6 inç olmamalı. Ekran kartı dışında benim attığımın özellikleri daha iyi. Ama Türkiye şartsa bu laptop alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı