17,3 inç vs 15,6 inç

DarkSvin

Decapat
17, 3 inç te SSD'si 3500 okuma 2900 yazma + i5 10. nesil olupta almak mı mantıklı yoksa?
15, 6 inç te SSD'si 2400 okuma 2900 yazma + i7 10. nesil olarak almak mı daha mantıklı?
Genel olarak oyun oynuyorum render vs. yapmıyorum.

Eğer taşınabilir bir cihaz arıyorsanız 2. Seçenek daha iyi olacaktır. SSD farkını hissetmezsiniz ama işlemci fark yaratabilir. Cihazların ekran kartı nedir?

1.

1650 Ti ve ben çok taşımıyorum.
İşlemcilerinin tam modeli nedir?
Ben laptop alacağım zaman taşınabilir olmasına önem veririm. Bu nedenle ben olsam 2. seçeneği seçerdim. Eğer sizin için taşınabilirlik çok önemli değilse laptop yerine masaüstü alın :D
Kesinlikle. Zaten dizüstünün olayı taşınabilir olmasıdır.

Sanırım Monster alacaksın ki 17.3'te oldukça taşınabilir ve hafif. 17.3 ekran büyüklüğü açısından net fark ettiriyor ikisini de kullandım.

Ben laptop alacağım zaman taşınabilir olmasına önem veririm. Bu nedenle ben olsam 2. seçeneği seçerdim. Eğer sizin için taşınabilirlik çok önemli değilse laptop yerine masaüstü alın :D.

Aile zoru ve bir de ne bilim bahçede falan oynarsın diyorlar bir de tek bir masada kalmamı istemıyorlar peki bir şey deceğim ilk seçenekte Gamepad'da verıyorlar ve 17, 3 inç oyun anlamında daha çok zevk verir diyenler var.
İşlemcilerinin tam modeli nedir?

Kesinlikle. Zaten dizüstünün olayı taşınabilir olmasıdır.
i5 10. nesil 10300H i7 10. Nesil 10750H

17, 3 inç te SSD'si 3500 okuma 2900 yazma + i5 10. nesil olupta almak mı mantıklı yoksa?
15, 6 inç te SSD'si 2400 okuma 2900 yazma + i7 10. nesil olarak almak mı daha mantıklı?
Genel olarak oyun oynuyorum render vs. yapmıyorum.
SSD farkı önemli değil. İşlemci farkı üzerinden konuşursak amaç oyun ise bence İ5 model 1650Ti kartı beslemek için fazlasıyla yeterli ve büyük ekran daha iyi olur.

Aile zoru ve bir de ne bilim bahçede falan oynarsın diyorlar bir de tek bir masada kalmamı istemıyorlar peki bir şey deceğim ilk seçenekte Gamepad'da verıyorlar ve 17, 3 inç oyun anlamında daha çok zevk verir diyenler var.
İşlemcilerin modeli nedir? Eğer fazla fark yaratmıyor ise 17.3 inç taşınabilirlik konusunda iyi değil ama daha zevkli bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı