17.3 inç vs 16.1inç vs 15.6 inç gaming laptop

Ben ekran kartından bahsettim hocam. 39 küsur W ve 90 derece.

İşlemci 3.7 W hocam.

Limitli haliyle bu kadar ısınmıyor zaten ama çok kasıyor şehirlerde. Şu anda ne kadar çektiğini hiç bilmiyorum açıkçası. 40W üstü çektiği kesin de.

Bu arada GPU o kadar ısınmıyor, 77-78 derece. Yanlış gördünüz sanırım.

Cyborg ve GF63 modellerinin kesinlikle alınmaması gerekiyor. Alınacaksa bile en azından katana veya Pulse alınmalı. Onlar bile çok iyi değil zaten.

Limitli haliyle bu kadar ısınmıyor zaten ama çok kasıyor şehirlerde. Şu anda ne kadar çektiğini hiç bilmiyorum açıkçası. 40W üstü çektiği kesin de.

90 gördüm ben hocam. Benim hatam. Telefonda net göremedim çünkü.

Cyborg ve GF63 modellerinin kesinlikle alınmaması gerekiyor. Alınacaksa bile en azından katana veya Pulse alınmalı. Onlar bile çok iyi değil zaten.

Katana kazık fiyata satılıyor zaten. 55k ya 4060 veriyorlar. Pulse de aynı. 32K ya 3050 vermişler dalga geçer gibi.

Katana kazık fiyata satılıyor zaten. 55k ya 4060 veriyorlar. Pulse de aynı. 32K ya 3050 vermişler dalga geçer gibi.
Adı MSI diye para verecek insanlar hatta savunacak insanlar bile var hocam. Kazık fiyat ama bilgisiz kullanıcılar o paraları verebiliyor maalesef. Ama kazık işte.

40W bir ekran kartına göre 77-78 dereceler kötü zaten. 60-75W'lık bir VBIOS atmayı düşünüyordum ama vazgeçtim.
40 W'da 77-78 derece olan laptop 60 70W'da Allah bilir kaç derece olur hocam.

Adı MSI diye para verecek insanlar hatta savunacak insanlar bile var hocam. Kazık fiyat ama bilgisiz kullanıcılar o paraları verebiliyor maalesef. Ama kazık işte.

ASUS ROG STRIX var diyorum adama 4070'li ve çok çok daha iyi işlemcili 3K daha ucuz. O hala bana ben MSI'cıyım 4060 katana>tüm laptoplar yazıyor😂

40W'da 77-78 derece olan laptop 60 70W'da Allah bilir kaç derece olur hocam.

Evde denemeyin😄 evde yangın çıkar.

40W'da 77-78 derece olan laptop 60 70W'da Allah bilir kaç derece olur hocam.

En azından artık kasmadan oyun oynayabiliyorum, %1 Low değerleri falan bayağı yükseldi. Haftalardır çözmeye çalışıyordum bu 25W sınırı sorununu, rehberlerimde de anlattım zaten. Ekran kartına da sıvı metal sürecektim ama soğutucu kısmı alüminyum sanırım, emin olamadım o yüzden sürmedim, ileride Zalman'dan daha kaliteli bir macun süreceğim ekran kartına o zaman biraz daha düşebilir sıcaklıklar.

Geri
Yukarı