17.3 inç vs 16.1inç vs 15.6 inç gaming laptop

Biraz öyle oldu hocam. Ama öneriyi de yaptık. Tulpar T5 V23. 1 güzel bir model. Tek eksisi macunu.
Hiç bir yerde önerilmedi şimdi önerilince biraz tuhafıma gitti ve bu macunu nerden satın alacağım güvenilir bi şekilde yada servise vs mi vereceğim?Ve pişman olmam diye umuyorum şuan olmadımda abra a5 v12.1 var memnunumda.

Hiç bir yerde önerilmedi şimdi önerilince biraz tuhafıma gitti ve bu macunu nerden satın alacağım güvenilir bi şekilde yada servise vs mi vereceğim?Ve pişman olmam diye umuyorum şuan olmadımda abra a5 v12.1 var memnunumda.
Bu modeli önermemişlerdir. Ama bu modeli filan önermeyenler bir şey bilmeyenler. Adamlar "hmm monster. Kötü bu alınmaz çöp" diye düşünerek mesaj yazıyor.

Hiçbir yerde önerilmedi şimdi önerilince biraz tuhafıma gitti ve bu macunu nereden satın alacağım güvenilir bir şekilde ya da servise vs mi vereceğim? Ve pişman olmam diye umuyorum şu an olmadımda Abra A5 v12.1 var memnunumda.

Macunu alıp servise macunla beraber yollarsan değiştirirler. Kendin de değiştirebilirsin, garanti bozulmuyor.

Son düzenleme:
Hocam şimdi monsterı olmayıpta kötüleyenlerden ziyade monsteri olupta pişmanım diyenleri çok görüyorum kafam çok karışık.

Hocam şimdi Monster'ı olmayıpta kötüleyenlerden ziyade Monster'i olupta pişmanım diyenleri çok görüyorum kafam çok karışık.

Tamam da onlar hangi modeli kullanıyor sen hangi modeli alacaksın. Onu da unutma. Her model aynı kalitede değil. Kötü olsa önermeyiz zaten.

Geri
Yukarı