17.500TL bütçeli oyun odaklı sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1582118019882.png

Al bakalım sana çok çok daha iyisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım, sana 2 gün önce 2080 Super'li sistem toplamadık mı?
Bknz: RTX 2080 Super sistem toplar mısınız? - Technopat Sosyal

Herkes gayet güzel sistem önerdi, çok güzel şeyler çıktı oradan. Mesela ben yarım saat kadar bunun için zaman harcadım güzel bir sistem toplayayım sana yardımcı olayım diye. Ama sen napıyorsun, 2 gün sonra tekrar hiçbir sistem önerilmemiş gibi yeniden konu açıyorsun.

Ve eminim ki 17.500₺'lik sistem falan topladığın yok, hepsi troll.

Technopat kuralları 18.maddeye göre "bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir. "

Ve sen sürekli milletin vaktini çalıyorsun.

@tristessehivernale @MF
Technopat sosyal kuralları;

18. bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir.

Arkadaşım, sana 2 gün önce 2080 Super'li sistem toplamadık mı?
Bknz: RTX 2080 Super sistem toplar mısınız? - Technopat Sosyal

Herkes gayet güzel sistem önerdi, çok güzel şeyler çıktı oradan. Mesela ben yarım saat kadar bunun için zaman harcadım güzel bir sistem toplayayım sana yardımcı olayım diye. Ama sen napıyorsun, 2 gün sonra tekrar hiçbir sistem önerilmemiş gibi yeniden konu açıyorsun.

Ve eminim ki 17.500₺'lik sistem falan topladığın yok, hepsi troll.

Technopat kuralları 18.maddeye göre "bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir. "

Ve sen sürekli milletin vaktini çalıyorsun.

Arkadaşım sen iyi misin? Zaten açtığım konudan da bahsettim ben daha önce 16 bin TL ile ilgili konu açtığımı neyin çekememezliği bu? Ve bu neyin trollü olabilirki elime ne geçsin? Neyinden zevk alayım bu trolün? Ben geçen açılan konuda zaten 4 kişi (dört) ıv cevap verildi. 17K para vereceğim ben tabii ki de sürekli araştırma yapmam lazım eksiklerimi görmem lazım. Ayrıca gerekirse tekrar açarım. Hesabı falan silerseniz silin abi halla halla neyin egosu bu.

@tristessehivernale @MF
Technopat sosyal kuralları;

18. bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir.

Ya silmezsen adam değilsin. Bu neyin tavırları neyin egosu kardeşim. Siz hasta mısınız ben burada bilgimi tazeliyorum acaba bir sıkıntı çıkarma sistemde diye açıyorum konuyu. Açtığım konulara 3 5 kişi cevap veriyor adam akıllı. Neyin tiribindesiniz siz.

Arkadaşım sen iyi misin? Zaten açtığım konudan da bahsettim ben daha önce 16 bin TL ile ilgili konu açtığımı neyin çekememezliği bu? Ve bu neyin trollü olabilirki elime ne geçsin? Neyinden zevk alayım bu trolün? Ben geçen açılan konuda zaten 4 kişi (dört) ıv cevap verildi. 17K para vereceğim ben tabii ki de sürekli araştırma yapmam lazım eksiklerimi görmem lazım. Ayrıca gerekirse tekrar açarım. Hesabı falan silerseniz silin abi halla halla neyin egosu bu.

Ego falan yok ortada, sen olayı anlamıyorsun. Galiba amacın imza kısmında yazdığın gibi, hesabını sildirmek.

Sana 6-7 kişi tavsiye vermiş ve önerdiğimiz ekipmanlar en kaliteli ekipmanlar. Sen aralarından seçersin, işlemci bu olsun, PSU bu olsun falan. Sonra ise 2-3 ekipmanda kararsız kalırsın, tekrar konu açarsın, bunda problem yok.

Sen napıyorsun, hiçbir tavsiyenin hiçbir ekipmanını sallamayıp, sıfırdan tekrar saçma bir konu açıyorsun, çünkü ekipman seçimlerinden belli. Bu da beni, milleti trollemekten başka amacının olmadığı düşüncesine itiyor ve bu konuda hala ısrarcıyım.

Milletin vaktini çalma, birkaç ekipmanda kararsız kalırsan gel, herkes yardımcı olsun.

Ya silmezsen adam değilsin. Bu neyin tavırları neyin egosu kardeşim. Siz hasta mısınız? Ben burada bilgimi tazeliyorum, acaba bir sıkıntı çıkarma sistemde diye açıyorum konuyu. Açtığım konulara 3-5 kişi cevap veriyor adam akıllı. Neyin tribindesiniz.

Keşke silebilsem. Bir saniye düşünmemn.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı