Çözüldü 17,6 GB RAM kullanımı normal midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DallasG

Hectopat
Daha fazla  
İşletim sistemim Windows 10, 32 GB DDR3 RAM'im var ancak görev yöneticisine girip kontrol ettiğim zaman 17,4 kadarını kullandığını söylüyor. Bu sizce normal mi? Bana hiç normal gelmedi. Neden böyledir? Sebebi virüs olabilir mi? Oysaki yeni format atmıştım, daha 1 haftasını bile doldurmadı.

ram-yuksek.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, sorunu buldum.
Anakartımın lan sürücüsü ile beraber inen "Killer network Center" programında RAM sızıntısı yaşanıyormuş. Silince sorun ortadan kalktı. Şu an RAM kullanımı sürekli %13'de 4,1 GB RAM kullanıyor sistem, boşta. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Çözüldü olarak nasıl işaretlerim konuyu bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim.
Anakartımın lan sürücüsü ile beraber inen "Killer network Center" programında RAM sızıntısı yaşanıyormuş. Silince sorun ortadan kalktı. Şu an RAM kullanımı sürekli %13'de 4,1 GB RAM kullanıyor sistem, boşta. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Çözüldü olarak nasıl işaretlerim konuyu bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim.

Çözüm
Kendini işaretle. Galiba oluor. Emin değilim.

Arkadaşlar, bilgisayarı yeniden başlattım. Düzeldi. Sizce sorun neydi? Bir virüs varda, aktif olduğu zaman RAM'i kullanmaya mı başlıyor acaba? Bir de, Windows 10 orijinal cd ile yükledim, ISO ile yüklemedim. Orijinal cdsinden yükleyip Key'i ile aktif ettim. Sağlam yani.
trojan bulaşmış olabilir arkadaşlarımın dediği gibi bilgisayarı kaspersky veya malwarebytes ile tarama yapın.

Sorununuzu çözmeye yardımcı olan mesajı "Çözüldü" olarak raporlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı