17 bin TL telefon önerisi

Bütçe
17.000 TL
Fazla uzatmadınız mı? Sadece ne önerdiğinizi yazıp bitirseniz ve başkasının neden ne önerdiğini tartışmasanız olmaz mı?

S21 FE alacağım büyük ihtimal, belki Xiaomi 12T'ye veya 11T Pro'ya yönelebilirim fakat başka fikirlerinize kesinlikle açığım.

S22 kadar kötü değil 1 günü çıkarıyor.
Hocam reddit vb. kaynaklarda alanların 5 saat kadar açık ekran gördüğü söyleniyor. 5 saat açık ekran bence biraz az, keza benim kıyrıtık Redmi Note 9'um bile custom rom ile 10-11 saat kadar açık ekranı buluyor.

Fazla uzatmadınız mı? Sadece ne önerdiğinizi yazıp bitirseniz ve başkasının neden ne önerdiğini tartışmasanız olmaz mı?

S21 FE alacağım büyük ihtimal, belki Xiaomi 12T'ye veya 11T Pro'ya yönelebilirim fakat başka fikirlerinize kesinlikle açığım.

Hocam reddit vb. kaynaklarda alanların 5 saat kadar açık ekran gördüğü söyleniyor. 5 saat açık ekran bence biraz az, keza benim kıyrıtık Redmi Note 9'um bile custom rom ile 10-11 saat kadar açık ekranı buluyor.
Xiaomi önermiyorum. S21 FE güzel telefondur. Ekran ve batarya da mükemmel.

Samsung S22.

iPhone 11 sıfır alınacak bir cihaz değil ama ikinci elde hâlen alınacak bir cihaz. 2 yıl sadece iPhone 8 serisinin ömrü var. iPhone 11 2 yıl mı kullanılacak en fazla ?

Tamam ekran İPS LCD çok iyi olmayan bir ekran. Ama A13 Bionic o bütçede ki telefon için çok mu düşük ? Snapdragon 888 ile yakın bir işlemciden bahsediyoruz.
Benim görüşüme göre öyle. iPhone 8 gibi bir telefonu bile yeterli görüyorsanız sizin tercihiniz.

Geri
Yukarı