17 bin TL telefon önerisi

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Hocam telefon arayışları bitmiyor fiyat maximum 17 bin TL S22'yi çok seviyorum fakat pili sıkıntı. Telefon inç olarak 6.1'in üstünde olmazsa sevinirim cebe sığsın telefon ayrıca dediğim gibi pili bir günü kesin çıkartsın. Önerilerinizi bekliyorum.

Daha şimdi gördüm performans odaklı bir telefon arıyorsan tecno Phantom X2 20binden 17500'e düşmüş. Eski fiyattayken az daha koyup S23 alın derdim ama bu fiyata (performans olarak) tek rakibi Realme GT2 Pro.

Hocam o fiyat bandında yazılım ve kamera noktasında istikrarlı performans verecek başka model yok maalesef. S21FE modeli belki batarya konusunda daha iyi hissettirebilir ama günün sonunda o fiyat için en mantıklı opsiyon güncelliği, kameraları, yazılım kalitesi ve premium olması gibi nedenlerle S22 gibi duruyor. Xaomi modellerine bakabilirsiniz ama yazılım ve kamera kalitesi bakımından yine Samsung her halükarda daha iyi seçenek olur.

Bende S22 düşündüm ama ısınma ve şarjı sorunlu diyorlar. Şimdi fiyatı makul 16,279TL'ye düşmüş. Ya S22 ya da ikinci el iphone 12 almayı düşünüyorum ben. Bugün S22'yi mağazada deneyimledim. Telefon orada bile ısınmıştı ve takılmalar vesaire oluyordu. Onun dışında kamerası güzel ve malzeme kalitesi de çok iyi.

Ya hiç mi düşünmüyolar ya şu S22'ye adamakıllı bir bayarya koysaydılar yok satardı.
Katılıyorum. S23 ile arasında batarya farkı çok. Param olsa direkt S23 alırım. Fiyatı çok ucuzladı. S22 alacağınıza S23 alın diyorlar ama arasındaki 6 bin tl farkı kim verecek ki.

Geri
Yukarı