17 bin TL'ye kadar laptop önerisi

DerinMutlu

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, aşağı yukarı 16-17k arası bir bütçem var ve laptop arıyorum. Zaten masaüstü PC'm olduğu için çok oyun oynayacağımı sanmıyorum ancak bu bütçede iyi ekran kartlı bir laptop olursa hayır demem.

Genel anlamda yazılım ve kütüphanede ders çalışmak için kullanacağım o yüzden boştayken fanlarıyla milleti sağır etmeyen (Microsoft Word vs kullanırken bağıracak kadar kötü bir soğutması olmasın yani), ve yine aynı şekilde gündelik uygulamaları kullanırken çok ısınmayan, bataryasının uzun gittiği bir laptop arayışındayım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede iyi ekran kartlı yoktur fakat huawei laptoplar çok şık oluyor. Tabletini kullandım ekranı mükemmeldi. Öneririm
Merhaba, aşağı yukarı 16-17k arası bir bütçem var ve laptop arıyorum. Zaten masaüstü PC'm olduğu için çok oyun oynayacağımı sanmıyorum ancak bu bütçede iyi ekran kartlı bir laptop olursa hayır demem.

Genel anlamda yazılım ve kütüphanede ders çalışmak için kullanacağım o yüzden boştayken fanlarıyla milleti sağır etmeyen (Microsoft Word vs kullanırken bağıracak kadar kötü bir soğutması olmasın yani), ve yine aynı şekilde gündelik uygulamaları kullanırken çok ısınmayan, bataryasının uzun gittiği bir laptop arayışındayım. Yardımlarınızı bekliyorum.

mx450 ve üzeri ideal olur. En alttaki linkte test videoları da mevcut.
mx450-ler.

mx550-ler
aşağıdaki benim önerim 14.000 TL.

17600 TL GTX1650 ACER - oyun için en iyi seçenek bu ama temel amacın oyun değilse aynı fiyata bile olsa MX serisini öneririm.

Son düzenleme:

Tıpatıp aynı bilgisayarı Trendyol'da 13.999 TL'ye buldum. İçime de sindi açıkçası, almayı düşünüyorum ancak yazılım performansı nasıl olur?

Tıpatıp aynı bilgisayarı Trendyol'da 13.999 TL'ye buldum. İçime de sindi açıkçası, almayı düşünüyorum ancak yazılım performansı nasıl olur?

Yazılım için pek bir sistem gerekeceğini düşünmüyorum. İşlemci düşük güç tüketimi için yapılmış. Kullanan vardır illaki forumda konu açabilirsiniz bu laptopla alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı