17 bin TL'ye kadar laptop önerisi

emrepat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bütçem en fazla 17 bin TL. Aşağıdaki linkteki ürünlerden hangisini önerirsiniz ya da başka önerilere de açığım.

Fırsat: Acer Nitro AN515-45 AMD Ryzen 5 -5600H islemci 8 GB DDR4 RAM 512 GB SSD GeForce NVIDIA 3050 harici 4 GB ekran karti 15.6" 144Hz Full HD ekran, FreeDOS, siyah ACER Nitro AN515-45 AMD Ryzen 5 -5600H islemci 8GB DDR4 RAM 512GB SSD GeFORCE Nvidia 3050 Harici 4GB Ekran karti 15.6'' 144Hz Full HD Ekran, Free DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Fırsat: HP Pavilion Gaming dizüstü bilgisayar, 15.6" FHD IPS 144 Hz 7 ms, Intel Core i5-11300H, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 512 GB SSD, FreeDOS, 68n59EA, siyah HP Pavilion Gaming Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD IPS 144 Hz 7 ms, Intel Core i5-11300H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 512 GB SSD, FreeDOS, 68N59EA, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
içlerinde marka olarak en iyisi asus, özellik olarak birbirlerine benziyor hepsi.
Açıkcası geçenlerde bende bu bütceye göre laptop almak istedim ama bulamadım. Linklerdeki cihazların hepsi 6-7 ay önce 10k civarlarındaydı yani vereceğin parayı haketmiyorlar.
Biraz daha bekle fırsat cihazı düşür. ben macbook pro aldım 2020 m1 14k civarına geldi hem de sıfır. Dediğim gibi boş beleş cihazlara bu kadar para verme.

Fiyatların pek düşeceğini düşünmüyorum açıkçası. Önceki laptopumda Lenovo olduğu için Lenovo aklımı çekiyor bir yandan. Ekran kartların da farklı TDP değerleri varmış sanırım bu Lenovo' dakinin hangisi olduğunu bulamadım.

ben fiyat düşer demiyorum sadece fırsat kovala. 16-17k civarına daha iyisini alırsın.
benim aldıgım macbook pro m1 sıfırı 24k civarı.
ben 14 civarına sıfır aldım diyorum. Bu tarz bir şey düşürebilirsin.
sıfır cihaz alıp 1-2 hafta sonra satışa çıkaranlar oluyor. düş bunların peşine bence :)
istersen alabilirsin ben sadece vereceğin paraya değsin istiyorum. bende ryzen 7 4800h 1660ti 16gb ramli hp pavilion var zamanında 9k vermıstım aynı cihaz şu an 17k. ama etmez hiçbir şekilde :) neyse uzatmayım hayırlı olsun şimdiden.

Adaptör değişimden kastınız nedir hocam?

Yükte sistemin yanında verilen adaptör yetersiz geliyor ve adaptöre bağlı bile olsa sarji düşüyor, servise 135W adaptörü yollayip 170W olarak geri almanız lazım.

Anladım hocam teşekkür ederim. Kullanıyor musunuz bu modeli ısınma sorunu vs. var mı? Bir de hakkında pek fazla bilgi bulamadım internette ekran kartı kaç Watt lık model acaba?

Anladım hocam teşekkür ederim. Kullanıyor musunuz bu modeli ısınma sorunu vs. var mı? Bir de hakkında pek fazla bilgi bulamadım internette ekran kartı kaç Wattlık model acaba?

Ekran kartı 85W bende Intel'li versiyonu var şu anlık, ısınma sorunu yok.

Geri
Yukarı