17 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Kamera için:
- Honor 90
- S21 FE
Oyun için:
- POCO F5
Dengeli bir cihaz arıyorsanız:
- realme GT 2

Ve sanirim Xiaomi kendi sitesinde Xiaomi 12 tam 20k idi.

S21 FE de dengeli sayılır ama bataryadan şikayet eden çok. O sebepten dengeli kategorisine koyamıyorum.
S21 FE'de Snapdragon mu tercih edilmeli yoksa Exynos versiyon mu?

Sizin için aradığınız telefonda öncelik(ler) ne(ler)dir?
Arada bir oyun oynarım fakat çok oynadığım söylenemez. Kamerası önemli çünkü arada çekimler yapıyorum gittiğim yerlerde bataryası da çok kötü değilse bir sıkıntı yaşamam.

•Samsung S21 FE
•Xiaomi 12T
•Poco F5
•Honor 90
•realme GT2
Hocam S21 FE'de SD versiyon mu tercih edilmeli yoksa Exynos mu?

Hocam oyun telefonumu olacak yoksa normal telefonmu yani ne bileyim işte kameradır falan hafıza.
Hocam çok oyun oynayan birisi değilim, arada FIFA felan oynuyorum nadiren kamerası iyi olsa ve arayüzünde takılmalar olmasa yeterli bana. Oyun 1. planımda değil yani ama ara sıra oynarım.

S21Fe SD versiyonu güzel. Başka forumda yazdıklarına göre Sd versiyonu ile 60hz ye çekip 10 saate yakın ekran süresi alanlar var. S21fe 2. Nesil SD olan telefon Samsung firmasının kendi açıklamasına göre 1. Nesile göre pil verimliliği daha fazla ve kamerası daha hızlı.

S21 FE'de Snapdragon mu tercih edilmeli yoksa Exynos versiyon mu?

Arada bir oyun oynarım fakat çok oynadığım söylenemez. Kamerası önemli çünkü arada çekimler yapıyorum gittiğim yerlerde bataryası da çok kötü değilse bir sıkıntı yaşamam.

Hocam S21 FE'de SD versiyon mu tercih edilmeli yoksa Exynos mu?

Hocam çok oyun oynayan birisi değilim, arada FIFA falan oynuyorum nadiren kamerası iyi olsa ve arayüzünde takılmalar olmasa yeterli bana. Oyun 1. planımda değil yani ama ara sıra oynarım.

Önerdiğim telefon direk oyun için kamerasıda iyi kasma donma olmaz.

Geri
Yukarı