Çözüldü 17 Eylül Fenerbahçe - Antalyaspor maçına nasıl gidilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba, ben Şanlıurfa'da oturuyorum. 17 Eylül'deki Fenerbahçe - Antalyaspor maçına gitmek istiyorum da bilet nasıl alacağım? Nasıl yapılıyor hiçbir bilgim yok. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Antalyaspor ya da Fenerbahçe Passo kartına sahip olman lazım. Passolig sitesinden üyelik oluşturup 2 takımdan birinin Passo kartına sahip olman gerekiyor. Bu işlemi hallettikten sonra maç gününden önce satışa çıkan bileti kartına yüklemen yani satın alman gerekiyor. Önceden belli bir miktar atıp kategoriye göre de bileti direkt almak için paranın hazır yüklü durmasını tavsiye ederim.
Antalyaspor ya da Fenerbahçe Passo kartına sahip olman lazım. Passolig sitesinden üyelik oluşturup 2 takımdan birinin Passo kartına sahip olman gerekiyor. Bu işlemi hallettikten sonra maç gününden önce satışa çıkan bileti kartına yüklemen yani satın alman gerekiyor. Önceden belli bir miktar atıp kategoriye göre de bileti direkt almak için paranın hazır yüklü durmasını tavsiye ederim.

Çözüm
Merhaba, ben Şanlıurfa'da oturuyorum. 17 Eylül'deki Fenerbahçe - antalyaspor maçına gitmek istiyorum da bilet nasıl alacağım? Nasıl yapılıyor hiçbir bilgim yok. Yardımcı olabilecek var mı?

Hocam öncelikle Passolig çıkarmanız lazım
Bir kere maça gidecek iseniz ev sahibi takımın passoloigini çıkarmak daha mantıklı olur büyük takımların deplasman bileti bulmanız zor oluyor ev sahibi takım sosyal medya hesaplarından maçtan 1-2 gün önce bilet satış tarihleri paylaşılıyor ona göre bileti alabilirsiniz.

Tarafsız çıkarmayı düşünüyorsanız bazı maçlarda bilet alamıyorlar örneğin ankaragücü-Galatasaray gibi bir de ev sahibi takımlara bilette öncelikde oluyordu galiba.

Geri
Yukarı