17 gündür bağlanmayan Vodafone Net

Taha lal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar dediğim gibi 17 gün oldu Vodafone net kurulum için aramadı sizce normal mi? Yakın zamanda alan ve kurulumu yapılan ve yahut tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satış yapıyorsa kurmak zorunda.
Calisanlarda virus varsa, kurulum yapilacak kisinin evine gittiginde virusu bulastirdiginda sonradan kurumun kendisi kotu olacak. Acaba mantikli bir sekilde dusunebiliyor musunuz?

Lakin Türk Telekom alan arkadaşımın kurulumu yapıldı bu hafta içinde
Her kurum ayni degil efendim, Vodafone yetkilileri farkli, Turk Telekom yetkilileri farkli.

Calisanlarda virus varsa, kurulum yapilacak kisinin evine gittiginde virusu bulastirdiginda sonradan kurumun kendisi kotu olacak. Acaba mantikli bir sekilde dusunebiliyor musunuz?
Satmasın o zaman. Ya da tebdiri kurum alsın. Onların sorunu

Her kurum ayni degil efendim, Vodafone yetkilileri farkli, Turk Telekom yetkilileri farkli.
Hayır demek istediğim Türk Telekomdaki ekip insan değil mi? Sonuçta ikiside rekabet içinde ve ikiside insan ben çok saçma buluyorum 17 gün bekletmelerini ama kime sorsam corona var bekle diyor 🤷‍♂️ almadan pişmanlığını yaşatan sayılı firmalardan biri

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı