Vodafone Net 10 gündür interneti bağlamıyor

gLo1NN

Hectopat
14.12.20'de başvurduğum Vodafone net için 10 gündür ne ekip gelip kurulum yaptı ne de müşteri hizmetleri tarafından aranıp bilgi edinildim. Üstüne üslük teknofixden gelen arkadaş da şaka gibi eksik evrak imzalattı, teşekkürler Vodafone.

türk telekom alın evde 4 kişiyiz bu sonuçlar hep aynı gram ping yok
resim_2020-12-24_155606.png

Türk Telekom'u bende düşünüyorum ama maalesef bulunduğum şehir ve bölgede fiber yok ADSL bağlatacağım aynı ping durumunu alır mıyım bilemiyorum.

Başta eksik evrak diyecekler sonradan eksik olmadığı ortaya çıkacak daha sonra günlerce kurulum ekibi bekleyeceksiniz en son benim gibi kendi modeminizi alıp kullanmaya başlayabilirsiniz ya da kurulum istemiyorum sadece modemimi getirin deyip kurulumunuzu kendiniz yapabilirsiniz böyle söyleyince hemen getiriyorlar, ben tam 7 hafta boyunca kurulum ekibi bekledim. Bağlandıktan sonra hiçbir sorun yaşamadım 50 Mbps'ye kadar denilmişti 48 Mbps'nin altına hiç düşmedi.

Hattınız takılı ve modem ışıkları yanıyorsa aktivasyonu modem arayüzünden yapacaksınız, müşteri hizmetlerini arayın modem kurulumu birimine gidin yardımcı olurlar.

Modemine kadar kablo bağlantısı varsa müşteri hizmetlerini arayıp kullanıcı adı ve şifresini isteyebilir, modem kurulumu kendin ya da bir arkadaşına yaptırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı