17 Nisan 2011 PSN olaylarını hatırlıyor musunuz?

44Yiğit1905

Decapat
Daha fazla  
PlayStation 3'den PlayStation networke girmeye çalışırken bakım arası diye girememiştik. Aslında bu bir siber saldırıydı. Bayağı goygoyunu yapmıştık ta ki kart ve hesap bilgileri ele geçirilene kadar. Bankayı arayıp kartı kapatmıştım :D

Var mı hatırlayan? Böyle şeyler yaşayan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özür dilettiren saldırı.

a4383c3e598ba0492844a707c5f254a6_840.jpg

Enis'in videosunu görüp buraya konu açmışsın gibi ama neyse. Olayı ben biliyorum, PlayStation tarafında olan arkadaşlar da biliyordur büyük ihtimal. Bilmeyen varsa diye belgeselini de atayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Enis'in videosunu görüp buraya konu açmışsın gibi ama neyse. Olayı ben biliyorum, PlayStation tarafında olan arkadaşlar da biliyordur büyük ihtimal. Bilmeyen varsa diye belgeselini de atayım;

Evet Enis'in videosunu görmüştüm ama ben bu olayı bizzat yaşamıştım başta bakımda zannetmiştik hepimiz :)

Geri
Yukarı