17 Yaş İçin Banka Kartı Önerisi

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.
Günlük, internet alışverişi, para çekme, para yatırma gibi her şeyi yapabileceğim ve aynı zamanda indirim tarzında İnternet sitelerinde geçerli kupon vs. olan kart önerebilir misiniz?

Birçok kişinin Papara önerdiğini gördüm. En önemlisi para çekip para yatırma gibi işlemleri yapabilmem gerekiyor. 17 yaşındayım.

Önerileriniz nelerdir?

Paparanın aylık 500 yatırma 500 çekme limiti var ondan sonra ufak bir ücret almaya başlıyor sana uyarsa papara al geç
Bana göre tek sorunu sana ait olmayan bir banka hesabından senin papara hesabına para gönderilmiyor
Ayrıca indirimler için tosla , ininal gibi kartları da alabilirsin kampanyalarını kontrol et

Son düzenleme:
Paparanın aylık 500 yatırma 500 çekme limiti var ondan sonra ufak bir ücret almaya başlıyor sana uyarsa papara al geç
Bana göre tek sorunu sana ait olmayan bir banka hesabından senin papara hesabına para gönderilmiyor
Bu limiti arttırma gibi durum var mı?
Bırakmış olduğun linkte de onaylı hesap - onaysız hesap - sözleşmeli hesaplar bulunuyor. Onaylı veya sözleşmeli hesap için ne yapmalıyım? Ve söylemiş olduğun kesintiye de göremedim de, söyleyebilirsin sevinirim.

Eksik açıklamışım orda , nakit çekme ve yatırmada ilk 500tl ve 5 işlem ücretsiz, ondan sonrası ücretli, ücretleri attığım linkten görebilirsin
Sözleşmeli hesap için ücretsiz olarak black kart siparişi veriyorsun kargo ile kart gelince kağıt imzalatıyorlar
Açıkçası okul - dershanesi olan birisiyim. Yani saat 8 ila 18 arası her gün evde yokum. Kargo şubesinde imzalayabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı