17 yaşında birisi sanayide ne kadar maaş alır?

Öncelikle iyi akşamlar. 17 yaşındayım gelecek yaz bilgisayar toplama amacıyla sanayide çalışmayı düşünüyorum. 3 ay çalışacağım. Aylık ortalama ne kadar maaş verilir? Bilgisi olan biri yazarsa sevinirim.

Acayip düşük maaş verilir. Sanayide is öğretiyoruz bunu yapıyoruz şunu yapıyoruz diye para vermezler. Okuyacaksınız okuyun biraz klişe olacak ama derslerinize bakmak daha iyidir.
Birkaç ay sanayide çalışmakla PC toplanilmaz değerli zamanınızı değerli şeylere harcayın derim.

Ben de 14 yaşındayım, aynı amaçla çalışmayı düşünüyorum. İlk defa çalışacağın için biraz düşük verebilirler.

Acayip düşük maaş verilir. Sanayide is öğretiyoruz bunu yapıyoruz şunu yapıyoruz diye para vermezler. Okuyacaksınız okuyun biraz klişe olacak ama derslerinize bakmak daha iyidir.
Birkaç ay sanayide çalışmakla PC toplanilmaz değerli zamanınızı değerli şeylere harcayın derim.
Ders değerli mi sanki millet ünili iş bulamıyor.

Asgari verilir diyenler sanayi yüzü görmemiş galiba, bilgin yoksa düzgün para vermezler sana. Parcacilara girebilirsen onlarin eli biraz daha bol olabilir belki.

Geri
Yukarı