17 yaşında boy uzar mı?

Komik değilsin, olamayacaksın.

Her şey herkese komik gelecek diye bir kural yok. Senın komık buldugun bir şeyı ben komık bulmayabılırım. Zaten burası cogunluk teknoloji sitesi oldugu için bir tebessümlük yapabilmek için yazdım. Bu paylasımı baska bir sitede görsem böyle bir yorum yapmazdım. Bundan emın olabılırsın.

İnsanlar bilgi almaya çalışırken gelip buraya kalabalık ve kabalık yapmayın konuşulan konuya bir katkınız olmayacaksa. Ağırlıklı olarak teknoloji sitesi bile olsa sonuçta Sağlık bölümü var ve bu bölüme, yaşı küçük kişilerin böyle sorularını çekincelerini danışması normal. Rahatsız oluyorsanız girmeyin konuya zor değil.

Ben 15 yaşındayım doktor bana en fazla 3-5 cm uzarsın dedi. 17 yaşından sonra uzamaz zaten. Siz yine de doktora gidip el röntgeni çektirin. Oradan kemik yaşınızı buluyorlar ve tahminde bulunuyorlar.
Boyunuz kaç şu an?
Ben 15 yaşındayım doktor bana en fazla 3-5 cm uzarsın dedi. 17 yaşından sonra uzamaz zaten. Siz yine de doktora gidip el röntgeni çektirin. Oradan kemik yaşınızı buluyorlar ve tahminde bulunuyorlar.
Boyunuz kaç şu an?
knk driverları güncellememıssın güncelle farkını görürsün sonra basket yaparak 190 olursun 2metre icin temmuzda yeni güncelleme gelcekmıs istersen temmuzu bekle direk 2 metre olursun
Komik seni.
Her şey herkese komik gelecek diye bir kural yok. Senın komık buldugun bir şeyı ben komık bulmayabılırım. Zaten burası cogunluk teknoloji sitesi oldugu için bir tebessümlük yapabilmek için yazdım. Bu paylasımı baska bir sitede görsem böyle bir yorum yapmazdım. Bundan emın olabılırsın.
Nasıl bir yorum yapacaktın acaba? Arkadaş komik değilsin dedi diye saydıracak mısın?

Geri
Yukarı