17 yıllık Steam hesabında 10 yıllık rozeti var

Asıl siz benim yazdığımı dikkatli okuyun ben orda CS:GO da verilen rozetten bahsettim siz bana oyunun 2012 de yayınlandığından bahsediyorsunuz ?
Hocam CS:GO ile alakalı bir şey değil zaten.
Edit: Şu an anladım. Cidden ucuz bir oyun alman gerekiyormuş. Yoksa rütbeler gelmeyi bırakıyormuş. Cahil çıktık sanki biraz. :D
Problem değil hocam. :D Bu arada hesabımın linkini bırakmıştım ama, konu açılırken yetkili tarafından silinmiş. :/

Hayir.

7 Günden Eski Satın Alımın Olmaması​

Topluluk Pazarı'na erişebilmeniz için hesabınız üstünde 7 günden eski ancak bir seneden eski olmamak üzere satın alma yapılmış olması gerekmektedir. Steam cüzdanınıza bakiye ekleme, oyun, DLC ya da yazılım satın alma bu gerekliliği karşılar. Bir Steam Cüzdan Kodu veya Hediye Kartını hesabınızda etkinleştirerek Steam Cüzdanınıza bakiye eklemek de ayrıca bu gerekliliği karşılamaktadır. Perakende CD anahtarı etkinleştirmeleri ve hediye satın alımları bu gerekliliği karşılamamaktadır.

Hesabınızda yapılacak ters ibrazlar bu kısıtlamayı sıfırlayacaktır. Sadece, gerçekleşen en son ters ibrazdan sonraki satın alımlar bu kısıtlamayı kaldırmada etkili olacaktır.

Hocam bir oyun aldım ama oyun sayım bile artmadı.
1616869092361.png

1616869141603.png

Yeni konular

Geri
Yukarı