170-210 bin araç önerisi

Clio, İ20, Taliant gibi araçlara bakabilirsiniz.

Kısa ve öz.
Önemli olan kriterler şunlar;
Otomatik vites, 2021 yılı, 90 beygir üstü ve aileye uygun olması.
Bu fiyat aralığında aile için ve 90 beygir üstü bir otomobil istiyorsanız tek seçeneğiniz Egea fakat bütçeyi biraz daha yükseltirim diyorsanız Megane sedan bakılabilir. Not: Egea'nın otomatiği yok.
Clio, İ20, Taliant gibi araçlara bakabilirsiniz.
Clio ve İ20 aile için pek uygun değil. Bu fiyatlara Taliant almak mantıksız. Joy paket Taliant 1990 yıllarından kalan donanımları sahip. Üst paketinde özellikler yeterli fakat bu sefer fiyatı abartılı oluyor. Onun yerine Megane ve Egea alınabilir.
Fiat / Egea / 1.0 Firefly / Lounge / 0 dan FARKSIZ EGEA 1.0 LONGE sahibinden.comda - 931180264 Renault / Megane / 1.3 TCe / Joy / 2021 MODEL 1250 KM 1.3 TCe MEGAN JOY GENİŞ EKRAN+GERİ GÖRÜŞ+N sahibinden.comda - 928911721

Son düzenleme:
Clio ve İ20 aile için pek uygun değil. Bu fiyatlara Taliant almak mantıksız. Joy paket Taliant 1990 yıllarından kalan donanımları sahip. Üst paketinde özellikler yeterli fakat bu sefer fiyatı abartılı oluyor. Onun yerine Megane ve Egea alınabilir.
0 araba olarak önerdim. Megane 210.000 küsüre 0'ı olmadığı için atmadım.

Eski modellerdeki dsgler tam bir bomba.

Düzgün kullanıldığı zaman sorun olmuyor.
2012 golf var arkadaşımda 63.000 km de hiçbir problem yaratmadı dsg olarak.
Ayrıca bu dsg bana kalırsa abartılıyor. Şayet hızlı çift kavrama bir şanzıman.
Cvt gibi nenemden bile yavaş değil.

Düzgün kullanıldığı zaman sorun olmuyor.
2012 golf var arkadaşımda 63.000 km de hiçbir problem yaratmadı dsg olarak.
Ayrıca bu dsg bana kalırsa abartılıyor. Şayet hızlı çift kavrama bir şanzıman.
Cvt gibi nenemden bile yavaş değil.
Ne yapacaktık kullanımda ya unuttum. Trafikte ısınmasın diye ve rampa çıkarken çabuk ikiye atmasın diye manuele mi alıyorduk?

Clio, I20, taliant gibi araçlara bakabilirsiniz.

Peki Seat ibiza nasıl sizce.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı