170 TL Kulak içi kulaklık önerisi

Sahibinden'de bir tane param güvendeyle satılan sıfır kutulu TRN MT1 var. 170 TL'ye Türkiye'den alabileceğiniz daha mantıklı bir ürün bulabileceğinizi sanmıyorum. Eskiden EDX öneriyorduk o bile 250'lere yaklaşmış.

Edit: Satılmış hemen, o fiyata bırakırlar mı? :D

Gümrük ücreti ile birlikte fiyat iki katını bulur.
Yeni kullanıcı ise indirim kuponu veriliyor, kuponla birlikte 50 TL'ye düşüyor.
Gümrük ücretleri tam olarak ne kadar onu bilemiyorum.

Sahibinden'de bir tane param güvendeyle satılan sıfır kutulu TRN MT1 var. 170 TL'ye Türkiye'den alabileceğiniz daha mantıklı bir ürün bulabileceğinizi sanmıyorum. Eskiden EDX öneriyorduk o bile 250'lere yaklaşmış.

Edit: Satılmış hemen, o fiyata bırakırlar mı? :D
Hocam 200'e bir tane daha var görmüşsünüzdür herhalde, değer mi fiyatına? Normalde olsa Aliexpress'ten kuponla alır beklerdim ancak yakında köye gideceğim, Türkiye'den alınabilecek en uygunu bu ise alıp geçeyim :)

Hocam 200'e bir tane daha var görmüşsünüzdür herhalde, değer mi fiyatına? Normalde olsa Aliexpress'ten kuponla alır beklerdim ancak yakında köye gideceğim, Türkiye'den alınabilecek en uygunu bu ise alıp geçeyim :)
O mikrofonluydu sanırım, evet bence değer. KZ EDX'ten daha ucuza daha iyisini alıyorsunuz. Olur ya kutudan bozuk falan çıkarsa da param güvende sistemiyle halledersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı