170 TL Kulaklık Önerisi

Huracan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Amatörce de olsa oyun oynuyorum ve gerçekten düzgün bir kulaklığa ihtiyacım var. Mikrofonlu olup olmaması benim için önemli değil ama olursa çok güzel olur. Bir de Mac kullanıcısıyım. Mac ile uyumlu ve bana göre bir kulaklık olarak Logitech G230 düşünüyorum. Bütçem maksimum 170 TL. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

@Sweet Leaf Amazon'dan açıkçası alışveriş yapmak istemiyorum. Elden almak istiyorum, garantisi olsun. Bu yüzden Logitech G230'u buldum. Hem zaten Teknosa'da indirime girmiş.

@Huracan İnternetten birkaç yoruma baktım iyi gibi. Kullanan arkadaşlar varsa onlar daha iyi yardımcı olabilir. Ama sanırsam bu fiyata alabileceğiniz en iyi oyun kulaklığı bu.

G230'un ses kalitesi iyi değil, ses kalitesi sizin için önemliyse Sennheiser HD202-ii ürününü tavsiye ederim.
Razer'in ürünlerini de tavsiye etmiyorum bu arada, üzerinde oyuncu ekipmanı yazdığı için ürünlerini olması gerekenden çok daha pahalıya satıyorlar.

Sennheiser CX200ii, yurt dışında 25$.
Razer Hammerhead ise Amazon'da 50$. Ses kalitelerine bakıldığında ikisinin de pahalı ürünlere kıyasla pek iyi olmadığı söylenebilir, ancak Razer Hammerhead sadece bas seslere odaklanırken Sennheiser tizleri de fiyatına göre iyi veriyor. Kıyaslamak gerekirse aynı seviyede kulaklıklar, eğer her müzik türünü dinliyorsanız CX200ii Hammerhead'a göre daha iyi performans verecektir, hem de yarı fiyatına.
Kısacası ayrım yapmadım, her ürünü için geçerli olan bir genelleme yaptım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı