170 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçe
170
Rampage kesinlikle tavsiye etmiyorum ama bu fiyat bandında tek seçenek.

@Mehmet Emin ERGÜN Neden güldün? Sen de 170 TL'lik "Oyun kulaklığı" öner onu alalım?

Son düzenleme:
Rampage kesinlikle tavsiye etmiyorum ama bu fiyat bandında tek seçenek.

@Mehmet Emin ERGÜN Neden güldün? Sen de 170 TL'lik "Oyun kulaklığı" öner onu alalım?
Hani sen Rampage tavsiye etmem demişsin ama Rampage atmışsın ya, ona güldüm. Kötü anlamda gülmedim.

Bu fiyat bandında tek seçenek yazmışım oraya. Başka seçenek olsaydı onu atardım, başka ucuz kulaklık yok kardeşim.
Ya tamam kötü anlamda gülmedik kardeşim kör değilsiz şükür....

Bu fiyat bandında tek seçenek yazmışım oraya. Başka seçenek olsaydı onu atardım, başka ucuz kulaklık yok kardeşim.
Hem illaha da sen yazacaksın diye bir şey yok, belki başka biri başka marka önerecekti belki...

Ya tamam kötü anlamda gülmedik kardeşim kör değilsiz şükür....

Hem illaha da sen yazacaksın diye bir şey yok, belki başka biri başka marka önerecekti belki...
İlla ben yazacağım diye birşey mi dedim? Rampage önerdiğime gülmüşsün ben de Rampage önermemin sebebini oraya yazmışım zaten. İlla ben yazacağım diye de birşey demedim, mesajlarımı dikkatli okusana?

İlla ben yazacağım diye birşey mi dedim? Rampage önerdiğime gülmüşsün ben de Rampage önermemin sebebini oraya yazmışım zaten. İlla ben yazacağım diye de birşey demedim, mesajlarımı dikkatli okusana?
Ben hepsini okudum, bazı insanlar tarzlarına göre çok tepki veriyor, ve sizde öylesiniz.

Geri
Yukarı