1700-1750 TL Laptop Önerisi

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Arkadaşıma Ankara içinde alacağımız Vatan, Bimeks, Teknosa vs. en fazla 1750 TL verebileceğimiz laptop almak istiyoruz. Önerilerinizi bekliyorum.

ACER E5-573G-59YD 15.6 inç FHD Intel Core™ i5-4200U 4 GB 500 GB GeForce 920M 2 GB Windows 10 Notebook

Nasıldır arkadaşlar ? Acer marka nasıldır ?

Not: Büyük yazıyı bir türlü düzeltemiyorum Yönetici arkadaşlar.

Bir cilginlik yapip internetten k555ub alin. O fiyata en iyisi budur.
i5 6200u/4gb ram/gt940m 2gb/1tb hdd. Acerin tek olumlu yani fhd olmasi fakat o ekran kartiyla 1080p mumkun degil yani dedigim modeli alabiliyosaniz alin derim. İyi sosyaller
Ayrica dedigim model freedos yani isletim sistemi yok siz kendiniz kurucaksiniz.

İnternetten çekiniyoruz açıkcası. Ölü pixel veya başka sorunlar çıkarsa ne yaparız diye. Çoğu yer iade almıyor. Ama görerek mağazadan alınca direk değişim yapıyolar. O yüzden mağaza istiyoruz. Yoksa Asus iyidir tabi.

Teknolojide pek şansı yok. S3 telefonu varken güzel bir telefon alalım dedik A7 aldık ekranı çıkıp duruyor 4 kere servise gitti. Yine böyle şanssızlıklar olmasın diye açıkcası. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı