₺1700 i3-9100F için ekran kartı tavsiyesi

Linç geliyor linç kaçın.

Kızgın saldırısı altındayım gece rahat uyuyamayacagim hüü.

Ayrıca adam darboğaz yapar mı diye sormuş, darboğaz yapıyor diye dememiş, birisi gelip 10900K GT 740'a darboğaz yapar mı diye sorsa bunu ona birisinin demiş olması mı lazım yoksa kendisi emin olmak için mi sormuş olması lazım?

Kendi arkadaşım kullanıyor 9100F ile 1650super darboğaz söz konusu değil ve gayet iyi bir işlemci-ekran kartı ikilisi 1080p için. Alternatif olarak RX5500XT olabilir. Bence bugün olacak incehesap gece indirimini bekleyin derim. Belki güzel bir indirim ile 5500XT veya 1650S alabilirsiniz. Eğer fiyatı uygun olursa RX 570 de olabilir. Ancak indirimsiz fiyatlarda şuan 1650S F/P konusunda daha iyi Rx 570'den.

Ayrıca adam darboğaz yapar mı diye sormuş, darboğaz yapıyor diye dememiş, birisi gelip 10900K GT 740'a darboğaz yapar mı diye sorsa bunu ona birisinin demiş olması mı lazım yoksa kendisi emin olmak için mi sormuş olması lazım?

Bana kızgın atan arkadaşlar bu mesajıma mantıklı bir cevap verirse hak vereceğim, öyle kızgın atınca takmıyorum sizi.

Mantıklı cevap bulamayınca 3-a sınıfından turan olur gibi 😳
Hala haklı olduğunu düşünüyorsun ya ben sana zaten hiçbir şey demiyorum. Neymiş mantıklı cevapmış. Senin yukarıda yazdığın mesajda mantık var mı da sen benden burada mantıklı mesaj istiyorsun? Önce kendin mantıklı yanıt yazmayı öğrenip sonra benden mantıklı cevap bekle olur mu?

Yaş muamelesi yapmak mı? Ciddi misin? Yaşını fazlasıyla belli ediyorsun. Bir de bana 3. sınıf demiş. Güleceğim yoktu gece gece.

Geri
Yukarı