1700 TL AMD A10 7890K Sistem Toplama

Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhabalar, Recep Baltaş'ın önerisi üzerine 1500 TL'lik PC'yi toplamaya karar verdim. Ama ufak değişikler yaptım. Çevremdeki arkadaşlarım Technopat ve Recep Baltaş'ın topladıkları sistem iyi olmadığını söylediler. Ben ise Recep Baltaş'a güvendiğimden hep savundum. Bu sistemi ya da buna benzer bir sistemi toplayan arkadaşlar memnun olup olmadığını yazabilirler mi?

Bütçem: 1.700₺
Oynadığım oyunlar: GTA 5, ETS 2, CS:GO, TS17, GTA IV
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Acelen yoksa yeni AMD işlemcileri bekle. Mevcut işlemcilerin de fiyatı düşecek o zaman zaten. Hem daha fazla birikimin olur hem de daha iyi bir sistemin. Kazan-kazan yani. :)

Acelen yoksa yeni AMD işlemcileri bekle. Mevcut işlemcilerin de fiyatı düşecek o zaman zaten. Hem daha fazla birikimin olur hem de daha iyi bir sistemin. Kazan-kazan yani. :)
Zaten kış ayı bittikten sonra alacam.(marttan sonra toplamaya başlarım) bu sistem iyi değilmi sizce ben kafamda bunu netleştirdimde o yüzden :) başka sistem toplamaya kalkışsam beynim bulanır :)

Zaten kış ayı bittikten sonra alacam.(marttan sonra toplamaya başlarım) bu sistem iyi değilmi sizce ben kafamda bunu netleştirdimde o yüzden :) başka sistem toplamaya kalkışsam beynim bulanır :)

Bulanmaz korkma, biz varız. Sen paranı biriktir sadece. Gerisini bize bırak. :D
Yeni mimari çok daha iyi olacak. Daha iyisini almak varken neden eskiyi alasın ki? :)

Eki Görüntüle 197501

Bu sistem daha iyi. Ancak SSD bulunmuyor.
Yanıtınız ve öneriniz için teşekkürler. ama SSD şart oldu o yüzden bu sistemi toplamak gözümü kesmedi :/

Bulanmaz korkma, biz varız. Sen paranı biriktir sadece. Gerisini bize bırak. :D
Yeni mimari çok daha iyi olacak. Daha iyisini almak varken neden eskiyi alasın ki? :)

@Barışçıl ama bütçem sabit 1.700 ₺ 4 5 ay sonra benim bütçeme uygun yüksek performanslı OEM lerin çıkacağını sanmıyorum yine dönüp dolaşıp bu sisteme döneceğimi hissediyorum.

Yanıtınız ve öneriniz için teşekkürler. ama SSD şart oldu o yüzden bu sistemi toplamak gözümü kesmedi :/

@Barışçıl ama bütçem sabit 1.700 ₺ 4 5 ay sonra benim bütçeme uygun yüksek performanslı OEM lerin çıkacağını sanmıyorum yine dönüp dolaşıp bu sisteme döneceğimi hissediyorum.

Dostum o zaman fiyatlar indirime gider yenileri çıkınca ve sen bazı bileşenlerin daha yükseğini alabilirsin. Elektronik işinde acele edilmez. Bunu aklına yaz. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı