1700 TL AMD A10 7890K Sistem Toplama

@Barışçıl Bütçe kısıtlı, kendine göre performanslı ve uyumlu sistem bulamıyorsun. İnsan resmen strese giriyor. Birde ilk PC olacağı için insan tedirgin oluyor. acaba kalitelimi,acaba performans alabilirmiyim gibi. Zen mimarına gelecek olursak, 2017'nin Mart ayında toplamaya başlıyacağım için o mimarda yeni olacağı için, biraz tuzluya kaçacak.

Merhabalar, Recep Baltaş'ın önerisi üzerine 1500 TL'lik PC'yi toplamaya karar verdim. Ama ufak değişikler yaptım. Çevremdeki arkadaşlarım Technopat ve Recep Baltaş'ın topladıkları sistem iyi olmadığını söylediler. Ben ise Recep Baltaş'a güvendiğimden hep savundum. Bu sistemi ya da buna benzer bir sistemi toplayan arkadaşlar memnun olup olmadığını yazabilirler mi?

Bütçem: 1.700₺
Oynadığım oyunlar: GTA 5, ETS 2, CS:GO, TS17, GTA IV
Eki Görüntüle 197473
Apu toplama diyorum. İşlemciyi bir de dahili grafikle yormaya gerek yok. Zen'i bekle. Harici ekran kartı koy.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı