1700 TL CS:GO İçin PC Toplama

Monitör 60Hz ise, 60 FPS'den yukarı almak hiçbir fark ettirmez. Monitörün sınırı 60 Hz'dir. İsterseniz 800 FPS alın monitör yine de 60 FPS yansıtacaktır. Hatta bunun için kırılmalar olabilir. O yüzden bu tür durumlarda VSYNC açtırıyoruz.

Ya tamam arkadaşım sen haklısın. Aynen yaptım. 60 FPS sabitledim oyun süper oldu. Artık gözüm görüyor. Sen haklıymışsın. SAĞ OL!

Arkadaşın dediğini yapıp niye denemiyorsunuz. Yoksa "haksız" çıkacağınızdan mı korkuyorsunuz. Adam VSYNC ile bir değil demeye çalışıyor. Siz ise "Hala VSYNC diyorsun." diye cevap veriyorsunuz. Kaç yıllık oyuncuyum diyip kendine güvenmeyen "gerçek oyuncu" değildir kardeşim. :confused:

VSYNC ile FPS sabitlemek farklı şeyler. Burda mesele şu. Tabi ki 60 Hz mönitörü olan adam 60 FPS'den sonrasını gözüyle göremecektir. Zaten kimse bunu iddaa etmiyor. Burda mesele 60 Hz mönitörün bile varsa 60 FPS ile oynamayı tercih eden kimseyi görmedim ben. CS:GO oyuncuları için yüksek FPS her zaman daha makbuldur. Gözün görmese bile!

VSYNC ile FPS sabitlemek farklı şeyler. Burda mesele şu. Tabi ki 60 Hz mönitörü olan adam 60 FPS'den sonrasını gözüyle göremecektir. Zaten kimse bunu iddaa etmiyor. Burda mesele 60 Hz mönitörün bile varsa 60 FPS ile oynamayı tercih eden kimseyi görmedim ben. CS:GO oyuncuları için yüksek FPS her zaman daha makbuldur. Gözün görmese bile!
Gözün görmesiyle alakası yok. Monitör yansıtamıyor. İkisi tamamen farklı şeyler.

Gözün görmesiyle alakası yok. Monitör yansıtamıyor. İkisi tamamen farklı şeyler.
Gözün görmüyor. Mönitör yansıtmıyor. Artık adını ne koyarsan koy. Ben CS:GO'yu zaten gözüm görmüyor. Mönitör yansıtmıyor diye sabitleyeni görmedim. CS:GO'da hep yüksek FPS tercih edilir. Size soruyorum. Sizin 60 Hz mönitörünüz var. CS:GO oynuyorsunuz yüksek FPS'yi mi tercih edersiniz? Yoksa mönitör yansıtmıyor, gözüm görmüyor diyerek FPS'yi mi sabitlersiniz? Daha önce CS:GO oynadınız mı?

60 Hz panel var. Her oyunda V-SYNC açarım. Üstü gereksiz benim için. Fazla FPS almayı da tercih edenler olur tabii ki.

Ben 60 Hz mönitör ile oynayıp 60 FPS tercih edeni görmedim pek. Size kolay gelsin o zaman. CS 1.6 beri Counter Strike oynarım. Düşük FPS tercih eden bir sizleri gördüm.

Monitör yansıtmadıktan sonra 800 FPS alın dediğim gibi, gereksiz. Hiçbir şekilde size yansımayacaktır. Tamamen psikolojik. Sağ üstte 800 FPS görünce "işte bu be!" deyip daha fazla gaza gelip iyi adam öldürüyorsanız tabii ki açın :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı