1700 TL ekran kartı önerisi

O zaman gtx 1060 alıyorum. Peki bu ekran kartı crysis 3 battlefield 4 ve black ops 3 ve de ark survival ev. De beni memnun edecek kadar grafik ve fps verecekmi ? Bu ekran kartını alınca bütün oyunları nerdeyse mid de 55-60-70 fps ve üstü alabilecekmiyim internette araştırmama göre bu ekran kartı daha düşük bi fps veriyor ama bu ekran kartını ayrıcalığı yeni nesl olması. Ben rustta en az high da ultra da deil high da 60 fps verirmi ?

Bu ekran kartı arkadaşın sölediği gibi 1200 tl ye düşebilirmiş bu benim açımdan çok iyi olur bölece ramımı felan artırabilirim

Vede konda belirtmiştim fakat kimse cevap vermedi
Şuanki ekran kartımı kutusuyla birlikte aldığım yere versem. İnidirm yaparmı ? Aynı şekilde Güç kaynağınıda ?
GTX 1060'ı amazon.com'dan 1100-1200 arasında bir fiyata getirtebilirsin. Güç kaynağını Corsair VS 450 öneririm. Yanına da RAM falan bir şeyler alırsın zaten rahatlıkla. GTX 1060-1070 kartlarını sakın Türkiye'den almak gibi bir hata yapmayın. İyi günler iyi forumlar.

Amzondon alırsam vergilerle 1200 tl ye mi gelir ?
Gelirse kaç günde gelir. Benim sorunum yok hatta daha faydalısı beklemek.

W450 yeterli olucakmı ?

Ekran kartım gayet temiz dir yani çalışma performansında biraz tozlanmıştır ve ekran kartımı çok yormuşumdur diye düşünüyorum
Yani oynadığım oyunlar rust csgo battlefield2 badcompany. Just cause 3.

Yani bu tür oyunları genellikle oynuyorum.

Ekran kartı düşük bir ekran kartı muhtemelen almazsın GT 730 Asus Nvidia. Gta v yi en düşğk ayarlarda 30 fps. Yani almak istersen kutusuylya 150 - 180 tl
Veya GTA V PC

Amzondon alırsam vergilerle 1200 tl ye mi gelir ?
Gelirse kaç günde gelir. Benim sorunum yok hatta daha faydalısı beklemek.

W450 yeterli olucakmı ?

Ekran kartım gayet temiz dir yani çalışma performansında biraz tozlanmıştır ve ekran kartımı çok yormuşumdur diye düşünüyorum
Yani oynadığım oyunlar rust csgo battlefield2 badcompany. Just cause 3.

Yani bu tür oyunları genellikle oynuyorum.

Ekran kartı düşük bir ekran kartı muhtemelen almazsın GT 730 Asus Nvidia. Gta v yi en düşğk ayarlarda 30 fps. Yani almak istersen kutusuylya 150 - 180 tl
Veya GTA V PC
Evet vergisi kargosu her şeyi ile maksimum 1250 olur. Ama şu an 310 dolarlık kart stokta yok ne zaman gelir bilmiyorum stoklara. Güç kaynağı yeterli. Teslimat süresi bildiğim kadarı ile en geç bir hafta olması gerek ekran kartlarında. 320 dolara EVGA Mini GTX 1060 var o da yaklaşık 1227 falan olması gerek.

Şu modelin stoklara gelmesini bekleyebilirsiniz artı şimdiden sipariş verirseniz stoklara geldiğinde elinize ulaşacaktır bunun da fiyatının 1200 TL'ye yakın olması gerek: Amazon.com: ASUS GeForce GTX 1060 6GB ROG STRIX VR Ready HDMI 2.0 DP 1.4 Graphic Card (STRIX-GTX1060-6G-GAMING): Computers & Accessories

Son düzenleme:
Bende ininal kart var

Havale yapamayızmı ?
Ve vergisi % kaç olarak hesaplanıyor ?

Bu GTX 1060 ı kulanan varmı ? Varsa biraz bahsedermi

Bende ininal kart var

Havale yapamayızmı ?
Ve vergisi % kaç olarak hesaplanıyor ?

Bu GTX 1060 ı kulanan varmı ? Varsa biraz bahsedermi

Paypal veya visa ile ödeme yapabilirsin. İninal ile tek seferde o kadar yüksek para ödenmiyor bildiğim kadarı ile. Havale seçeneği konusunu araştırman gerekir. Kendine bir paypal veya banka hesabı açıp paranı dolar olarak yatırırsan güncel kurdan yatırmış olursun fazladan para vermezsin yani. GTX 1070'i de yaklaşık 1688 TL'ye getirtebilirsin bu arada. Fakat şunu unutma GTX 1070 i5 6500 ile bile darboğaz yapabiliyor bazen. İşlemcin en az i5 6500 değilse 1070'e bulaşma.

Ekleme:

Önceki sayfada FPS olayını sormuşsun. Rust ultrada 60
FPS'yi çok rahat alman lazım. GTX 1060 = GTX 980 umarım yeterince açıklayıcıdır. GTA V Ultra 1080p'de rahat 60+ FPS görürsün. CS:GO zaten hafif oyun 130-200 FPS arasında oynatacaktır. İnternet üzerinden GTX 980 testlerine bakarak GTX 1060'ın performansını anlayabilirsin. Aralarında en fazla 3 fps oynuyor testlerden gördüğüm kadarı ile.

Son düzenleme:
İşlemcim:
İntel(R) Core (TM) 15-6400 CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz

Bu işlemciye Gtx 1070 alamamı ? Yani pc mi sıkarmı ?

Ve yaşım paypal açacak kadar yeterli deil
Amazon.com dan başka türlü nasıl ödeyebilirmiyim ?

Ailemin herhangi bir banka hesabı yok biz banka yla pek bulaşmayız geçmişimizden kaynaklı

Ve amazonda kendi adresimi yazdığımda oraya gelirmi gelmezmi felan göremiyorum

Posta kodumu nasıl bakacam. Neye göre bakacam il mi ? Ben istanbulun çatalca ilçesinde oturuyorum. Fakat bunu nasıl yazacam amozona istanbuldua olduğum belirtirim ama çatalcayı nereye yazacam !

Bu havale konusunda Dikkat Çekerim !

Ve gtx 1070 alacak olursam. Bu güzelmi. Fiyatı uygunda https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01G...s=gtx+1070&dpPl=1&dpID=51aF7w07tCL&ref=plSrch

Veya Bu
Amazon.com: ASUS GeForce GTX 1070 Founders Edition Graphics Cards (GTX1070-8G): Computers & Accessories

Ve de güç kaynağı olarak bunumu alayim ?

Amazon.com: Corsair CX Series, CX500, 500 Watt (500W) Power Supply, 80+ Bronze Certified: Computers & Accessories

Bunları alınca elimdeki
GT730 ekran kartını ve 300 W güç kaynağını napıcam

İşlemcim:
İntel(R) Core (TM) 15-6400 CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz

Bu işlemciye Gtx 1070 alamamı ? Yani pc mi sıkarmı ?

Ve yaşım paypal açacak kadar yeterli deil
Amazon.com dan başka türlü nasıl ödeyebilirmiyim ?

Ailemin herhangi bir banka hesabı yok biz banka yla pek bulaşmayız geçmişimizden kaynaklı

Ve amazonda kendi adresimi yazdığımda oraya gelirmi gelmezmi felan göremiyorum

Posta kodumu nasıl bakacam. Neye göre bakacam il mi ? Ben istanbulun çatalca ilçesinde oturuyorum. Fakat bunu nasıl yazacam amozona istanbuldua olduğum belirtirim ama çatalcayı nereye yazacam !

Bu havale konusunda Dikkat Çekerim !

Ve gtx 1070 alacak olursam. Bu güzelmi. Fiyatı uygunda https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01G...s=gtx+1070&dpPl=1&dpID=51aF7w07tCL&ref=plSrch

Veya Bu
Amazon.com: ASUS GeForce GTX 1070 Founders Edition Graphics Cards (GTX1070-8G): Computers & Accessories

Ve de güç kaynağı olarak bunumu alayim ?

Amazon.com: Corsair CX Series, CX500, 500 Watt (500W) Power Supply, 80+ Bronze Certified: Computers & Accessories

Bunları alınca elimdeki
GT730 ekran kartını ve 300 W güç kaynağını napıcam
Paypal hesabını ailenden birinin adına aç posta koduna internete adresini yazıp yanına "posta kodu" diye yazarsan internet sitelerinden bulabilirsin. Elindeki GT 730 ve 300W güç kaynağını ihtiyacı olan birine de verebilirsin veya ekran kartında falan bir sıkıntı olursa diye yedek olarak da tutabilirsin karar senin. İşlemcin GTX 1070 ile darboğaz yapacaktır. Bu arada kredi kartı ile de ödeme yapabilirsin eğer varsa. Kendi adresini yazdığında evine gelecektir zaten gelmeyecek olursa sepete ürünü koyduğunda sana yazar kırmızı yazı ile "bu ürün bulunduğunuz konuma gönderilemiyor" diye tabi İngilizce olarak yazar bu. Gümrükte genelde sıkıntı çıkmıyor gümrük vergisini ödeme sırasından amazon.com sizden alıyor gümrük vergisini falan onlar hallediyor. Sıkıntı çıkarsa siz ödüyorsunuz vergiyi amazon.com da size fazladan aldığı gümrük vergisini iade ediyor. Koyduğunuz güç kaynağı gayet güzel bu arada.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı