1700 TL ekran kartı tavsiyesi

Bence şu modeli alıp geçin kafanız rahat olsun RX 580 serisinin en performanslı modelidir, Sapphire nitro+ serisi bütçenizede tam uyuyor. RX 580 1060 6GB ile denk kartlar Directx 12 oyunlarda ise RX 580 öne geçiyor. Sapphire RX 580 Nitro+ OC 8GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11265-21-20G

Zamanında AMD Radeon HD 7600 ve RX570 kartlarında oyunlarda çok problem yaşadım. Özellikle GTA 5 ve FIFA 17 oyununda kart yüzünden çalışmadı ve çalışmayı durdurdu hatası alıyordum sürekli. En son Origin ve Steam ticket atmıştım. Mecburen güncelleme geldikten sonra girebildim.

Zamanında AMD Radeon HD 7600 ve RX570 kartlarında oyunlarda çok problem yaşadım. Özellikle GTA 5 ve FIFA 17 oyununda kart yüzünden çalışmadı ve çalışmayı durdurdu hatası alıyordum sürekli. En son Origin ve Steam ticket atmıştım. Mecburen güncelleme geldikten sonra girebildim.
Öncelikle geçmiş olsun fakat AMD sürücü sıkıntıları geride kaldı artık öyle problemler yaşanmıyor.

Öncelikle geçmiş olsun fakat AMD sürücü sıkıntıları geride kaldı artık öyle problemler yaşanmıyor.

Doğrudur uzun süredir aktif olarak kullanmıyorum. AMD konusunda iyi veya kötü bir yorum yapmak bana düşmez bilmiyorum kartları çünkü tavsiye verdiğinize göre daha iyi biliyorsunuzdur. Saygı duyarım.

#ÇARENVIDIA :)

Dönemsel faizler yüzünden GTX 1050 ti öneririm. 2 sene kullandım en son 3 ay önce falan kullandım çoğu oyunu yüksek ayarlarda oynuyordum. Rahat edersiniz.
1700TL bütçeye 1050Ti mı? Şaka yapıyorsunuz herhalde. O fiyata GTX 1060-RX 580 almak varken GTX 1050Ti'a ödenen her kuruş çöp demektir.

Screenshot_20181203-155938.jpg
  • Anakart-Asus H81M-PLUS
  • İşlemci-i7 4790S
  • RAM-8GB
  • Güç kaynağı-500W

AMD'ye önyargıyla yaklaşmamak gerek. 2018'in başında GIGABYTE RX 550 GAMING OC 2GB DDR5 128 bit AMD Radeon Ekran Kartı | ITOPYA aldım ve hiçbir sorun olmadı, çok memnunum. Ultra takıntım var, her oyun olmasa da çoğu oyunu Ultra'da oynuyorum. Bundan önce de Asus AMD Radeon HD 6850 1GB kullandım. Onda da hiçbir sorun yaşamadım. Bence AMD almalısınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı