1700 TL Garantili 2. el Telefon Önerisi

Sinan05

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Finans
Arkadaşlar uzun vadede kullanacağım telefon istiyorum ortalama 1500-1700 civarı ama 2. el üst segment tarzı bir şey olsun istiyorum. Sıfır olarak çok iyi cihazlar yok ama mesela Galaxy S7, iPhone 6s veya 6 Plus, Huawei P9, tarzı telefonlar bulabilir miyim ve güvenilir nereden alabilirim? 2. el satan telefoncular mı daha iyidir yoksa şahıslar mı? Bence telefoncular, sonuçta alacağım cihazın garantisi az çok olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G5, LG V20 ve yahut biraz daha ekleyerek LG G6 alınabilir.

@Azyer-Çokişyapar Cihazı neden satıyorsun? Cihazın sıkıntısı varmı? Ufak tefek de sıkıntıları varsa söyler misin? Sence artı ve eksi yönleri neler? Telefonun görüntülerini atar mısın inceleyim biraz?

@Frosa 2. El nasıl bu fiyata aliyim? Ayrıca LG G5 beğenmiyorum. Fakat iphone 6 nın üstü, galaxy S7, Huawei tarzı olabilir. Öncelikli hedefim garantisi devam eden cihazlar.

Tamam belirttiğim cihazları garantili alacaksın. G5 1300, V20 1600-1700, G6 1900 civarına alabilirsin. Hatta arkadaşım G5 satıyor.

Arkadaşlar uzun vadede kullanacağım telefon istiyorum ortalama 1500-1700 civarı ama 2. el üst segment tarzı bir şey olsun istiyorum. Sıfır olarak çok iyi cihazlar yok ama mesela Galaxy S7, iPhone 6s veya 6 Plus, Huawei P9, tarzı telefonlar bulabilir miyim ve güvenilir nereden alabilirim? 2. el satan telefoncular mı daha iyidir yoksa şahıslar mı? Bence telefoncular, sonuçta alacağım cihazın garantisi az çok olacak.
Xiaomi 5S Plus Furkan Emir adlı arkadaşın önerdiği telefon gayet performansli her işini görür ikinci el belki sağlam olmayan veya başka bir telefon verebilirler böyle vakalar çok olur o yüzden sıfır olarak Xiaomi 5s Plus alın.

@Azyer-Çokişyapar Cihazı neden satıyorsun? Cihazın sıkıntısı varmı? Ufak tefek de sıkıntıları varsa söyler misin? Sence artı ve eksi yönleri neler? Telefonun görüntülerini atar mısın inceleyim biraz?
Ben çok sık telefon değiştiririm. Sıkıntısı yok. 20 günlük telefon. Ses çıkışı, bataryası ve force touch ekranı artıları. Kamera ve tasarımı sayıyorum bile. Tek eksi yönü suya ve toza karşı dayanıklı değil. Bendeki gold renk. Fotoğraf çekebileceğim başka bir telefonum yok. Orijinal akıllı kılıfını da verebilirim.

images (3).jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı