1700 TL İle Ne Alınır?

Dediğim gibi hobi gibi birşey almak istiyorum. Eğlenceli birşey almak istiyorum.

konuya uygun mesaj atın lütfen.

Hobimsi birşeyler arıyorum arkadaşlar, boşuna yazmayın biriktir diye. Zaten biriktiriyorum. Bir kısmını harcamak istiyorum sadece.
Ailenizle vakit geçirmek için Monopoly falan alabilirsiniz.

Ailenizle vakit geçirmek için Monopoly falan alabilirsiniz.
O tarz oyunlarım var, ailemde pek oynamıyor ne yazıkki. Tek başımayım genelde. O tarz birşey daha iyi olur.

Doların varsa bozdurma. Yatırım yapmaya devam et,bir köşede dursun. İleride lazım olursa harcarsın.
Hocam bir kısmını harcayacağım gereksiz yorum yapmayın lütfen.

Gereksiz yorummu?
Mesajınızda bu şekilde belirtseydiniz yazmazdım, biraz daha nazik olabilirsin.
Zaten belirttim önceki mesajlarda, kusura bakmayın bugün biraz moralim bozukta. Aklıma ne gelirse yazıyorum..

Arkadaşlarınızla vakit geçiriyor musunuz?
Pek arkadaşım yok, 2 kuzenim var sadece onlarda uzak mesafede.

Arkadaşlarınızla vakit geçiriyor musunuz?

Konunun gidişatı donanımdan çıktığına göre ben de ufak bir tavsiyede bulunayım. 1700 TL gibi düşük sayılabilecek bir meblağ ile yatırım yapılabilir. BİST şu sıralar çalkantılı, fakat (eğer tecrübe yoksa) iyi bir araştırma-öğrenme süreciyle beraber güvenilir kriptoparalara veya gelecek vaat eden projelere yatırım yapmak düşünülebilir. Döviz kurları ülkemiz için kritik öneme sahip olduğundan dolayı ekonomi yönetimi tarafından yoğun baskılanmaya maruz kalıyorlar. En azından seçime (mayıs ayına) kadar aşırı bir hareket görme ihtimali düşük. Türkiye enflasyonu karşısında kur olması gerektiği seviyede değil ve dolar yatırımcısı son dönemlerde zarar görmekte.

Eğer mutlaka bir ürün/hizmet satın alınacaksa da ihtiyaca yönelik bir tercih yapılabilir. Örneğin müzik ve genel kullanım için bluetooth kulaküstü kulaklık.

Zaten belirttim önceki mesajlarda, kusura bakmayın bugün biraz moralim bozukta. Aklıma ne gelirse yazıyorum..

Lego alabilirsiniz hem vakit geçirirsiniz hem de eğlenirsiniz.

Lego alabilirsiniz hem vakit geçirirsiniz hem de eğlenirsiniz.
Hocam logoları birleştirmek çok zor değilmi? Bir kılavuz olmadığı için rastgele nasıl yapabilirim bilmiyorum. Yoksa aklımda vardı.

Geri
Yukarı