1700 TL İphone 6S Önerisi

Alacaksan 6S Plus veya 7 al hocam tabii 2. ele ucuza alabilirsin 6, 6S almanı asla onermem cunku onlar cok yavasladılar 7 oneririm.

Alacaksan 6S Plus veya 7 al hocam tabii 2. ele ucuza alabilirsin 6, 6S almanı asla onermem cunku onlar cok yavasladılar 7 oneririm.
Haklısınız hocam bende 7'ye baktım fakat temizini ve sıfırına yakınını bulmak 2000 bin civarı o yüzden fiyatımın makul bir seviyede yüksek olan ilanlar görürseniz atarsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar selam iOS denemek istiyorum ve bütçem kısıtlı bildiğiniz üzere Apple zaten pahalı bir marka telefonları da öyle o yüzden pil kullanımı yüksek olan veya başka bir özellikleri güzel olan çizik vs. olmayan bir 6S istiyorum biliyorum bu zamanda 6S alınmaz fakat iOS denemek istiyorum daha hoşuma gidiyor umarım görüşüme saygı duyarsınız teşekkürler şimdiden.

1700 civarlarına 6S almana gerek yok 6S Plus hatta 7 bile alabilirsin 1800-1900 bandına ama işlemcileri biraz eski olduğundan dolayı batarya performansları günümüz telefonlarına göre biraz kötü kalacaktır ama iOS kullanmak istiyorsan 6S değil de 6S Plus önerebilirim benim de 2. ıphoneumdu bataryası 7 ve 6S'e göre çok daha iyi ama iOS 15'ten sonra fişleri çekilecek bunu da göz önünde bulundurmalısın.

1700 civarlarına 6S almana gerek yok 6S Plus hatta 7 bile alabilirsin 1800-1900 bandına ama işlemcileri biraz eski olduğundan dolayı batarya performansları günümüz telefonlarına göre biraz kötü kalacaktır ama iOS kullanmak istiyorsan 6S değil de 6S Plus önerebilirim benim de 2. ıphoneumdu bataryası 7 ve 6S'e göre çok daha iyi ama iOS 15'ten sonra fişleri çekilecek bunu da göz önünde bulundurmalısın.
İOS 15'ten sonra derken yani kaç yıla çekilecek fişi hocam.

@Ballads21 Hocam bitane ilan buldum bir bakın isterseniz Apple / iPhone 6S Plus / 1 YIL GARANTİLİ APPLE TÜRKİYE İPHONE 6s PLUS 1699 TL İRACELL sahibinden.comda - 956201329

Veya bu

Son düzenleme:
iOS 15'ten sonra derken yani kaç yıla çekilecek fişi hocam.

@Ballads21 hocam bir tane ilan buldum bir bakın isterseniz Apple / iPhone 6S Plus / 1 YIL GARANTİLİ APPLE TÜRKİYE İPHONE 6s PLUS 1699 TL İRACELL sahibinden.comda - 956201329

Veya bu.

16 gblara hiç bulaşmayın sistem zaten 10 GB civarını kullanıyor mümkünse 32 GB almaya çalışın iPhone 7'nin bir artısı 6S Plus'tan 1 güncelleme daha fazla alacak iPhone 6S Plus iOS 15 alıp fişi çekilecek ve sadece 5 yıl daha güvenlik güncellemesi alacak.

16 gblara hiç bulaşmayın sistem zaten 10 GB civarını kullanıyor mümkünse 32 GB almaya çalışın iPhone 7'nin bir artısı 6S Plus'tan 1 güncelleme daha fazla alacak iPhone 6S Plus iOS 15 alıp fişi çekilecek ve sadece 5 yıl daha güvenlik güncellemesi alacak.

Hira iletişim az çok bilindik bir yerdir güvenebilirsiniz bu fiyat bandında tonlarca ilan var 7 de bakabilirsiniz uyguna bulursanız sahibinden de alınabilir 7'nin eksisi pil ve ekran boyutu artısı ise ekstradan iis 16 alacak olması ona göre karar verip alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı