1700 TL İphone 6S Önerisi

https://www.letgo.com/tr-tr/i/iphon...r-kutulu_95a5ce31-783d-4825-9cc2-40f95576f643

2 bayan arkadaşada sordum piileri orijinal mi diye daha geri dönüş yapmadılar bulduklarım bunlar zar zor buluyorum temiz bulmak zor.

2. ilanda orijinal şarj kablosu ve adaptörü veriliyor ve kutulu ve fiyatı daha uygun ve pazarlıkla çok rahat 1600e iner geri dönüş sağlarsa 2. ilan sizin için daha uygun olacaktır. 1. ilanda kutu ve şarj aleti veriyorsa o da düşünülür burada hangisinin daha çok fiyatı düşüreceği devreye giriyor.

2. ilanda orijinal şarj kablosu ve adaptörü veriliyor ve kutulu ve fiyatı daha uygun ve pazarlıkla çok rahat 1600e iner geri dönüş sağlarsa 2. ilan sizin için daha uygun olacaktır. 1. ilanda kutu ve şarj aleti veriyorsa o da düşünülür burada hangisinin daha çok fiyatı düşüreceği devreye giriyor.
Hocam yalnız iki ilanın açıklamasında batarya %100 diyor. Kendim kullandığım için biliyorum. Kullanılan bir telefonun bataryanın bataryası %100 olması imkansız. Bence sorulması gereken şey batarya garantide dahilinde mi değişti.

Hocam yalnız iki ilanın açıklamasında batarya %100 diyor. Kendim kullandığım için biliyorum. Kullanılan bir telefonun bataryanın bataryası %100 olması imkansız. Bence sorulması gereken şey batarya garantide dahilinde mi değişti.

Zaten bataryası orijinal değil ikisinin de yan sanayi Deji takıldıysa bir sıkıntı yaşatmaz ya da baseus ben taaa 5S ilk çıktığından beridir iPhone kullanıyorum bu yollardan çok geçtim yan sanayi batrya olsa bile 1-1.5 yıl götürür ama şöyle bir olay var yeni iOS güncellemsinden sonra yan sanayi bataryalar isterse 1 yıl önce taktırılsın ister yeni olsun pil yüzdesi%100 gözüküyor ona da dikkat edilmesi lazım.

Zaten bataryası orijinal değil ikisinin de yan sanayi Deji takıldıysa bir sıkıntı yaşatmaz ya da baseus ben taaa 5S ilk çıktığından beridir iPhone kullanıyorum bu yollardan çok geçtim yan sanayi batrya olsa bile 1-1.5 yıl götürür ama şöyle bir olay var yeni iOS güncellemsinden sonra yan sanayi bataryalar isterse 1 yıl önce taktırılsın ister yeni olsun pil yüzdesi%100 gözüküyor ona da dikkat edilmesi lazım.
Hocam valla bende baya ortada kaldım ilanları vs. bulamadım kafa karışıklığı.
@Ballads21 Hocam selamlar rahatsız ediyorum kusura bakmayın güzel cihaz buldum bir telefoncudan 1 Yıl kendilerine ait garantisi var %100 Pil orjinal 2.300 Lira pazarlıkla 2100 Felan yapabilirim siz ne düşünüyorsunuz ? Apple / iPhone 7 / 1 YIL GARANTİLİ APPLE TÜRKİYE İPHONE 7 32 GB 2299 TL İRACELL sahibinden.comda - 930451338

Son düzenleme:
Hocam vallahi bende bayağı ortada kaldım ilanları vs. bulamadım kafa karışıklığı.
@Ballads21 hocam selamlar rahatsız ediyorum kusura bakmayın güzel cihaz buldum bir telefoncudan 1 yıl kendilerine ait garantisi var %100 pil orijinal 2.300 lira pazarlıkla 2100 falan yapabilirim siz ne düşünüyorsunuz? Apple / iPhone 7 / 1 YIL GARANTİLİ APPLE TÜRKİYE İPHONE 7 32 GB 2299 TL İRACELL sahibinden.comda - 930451338

Apple garantisi hariç garanti hiçbir işe yaramaz gereksiz fazla bir fiyatı var iPhone 7 için bence hiç bulaşmayın bile ayrıca pili orijinal değil çok belli yani paranız boşa gider orta halli 1600-1700 civarına bulursanız kaçırmayın. Size önerim böyle 2-3 hafta bakının yeni ilanlar geliyor illa ucuz güzel bir tane çıkacaktır.

Apple garantisi hariç garanti hiçbir işe yaramaz gereksiz fazla bir fiyatı var iPhone 7 için bence hiç bulaşmayın bile ayrıca pili orijinal değil çok belli yani paranız boşa gider orta halli 1600-1700 civarına bulursanız kaçırmayın. Size önerim böyle 2-3 hafta bakının yeni ilanlar geliyor illa ucuz güzel bir tane çıkacaktır.
Bende zaten 4-5 Gün sonra alıcağım telefonu temiz bulamadım çoğunlukla çizik ve telefoncudan almak istiyorum çünkü bir sıkıntı çıkabilir bir kişiden aldığın zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı