1700 TL klavye önerisi

LegendStyle

Hectopat
Merhaba. Yeni bir klavye alacağım max. 1700 verebilirim ne tavsiye edersiniz? Şahsen şu an XPG Summoner almak istiyorum ancak daha iyi dediğiniz bir şey varsa söyleyebilir misiniz? Blue Switch olmasın yeter bana.

Ben de bu aralar klavye araştırıyorum. Bu ürünlere göz atabilirsiniz.

XPG Summoner bunlardan çok daha iyi.

ASUS olan mekanik hisli değil mi? Onun yerine mekanik alsın.
XPG Summoner öneririm.
Ben de XPG Summoner ile Gamepower starscream arasında kaldım.

Ben XPG summoner silver speed switchli olanı alalı 3 hafta oluyor cherry mx farkı diyorum hocam. boş not defterine girip yazı yazıp duruyorum o kadar hoş bir hissi var.
Yazılım ilkten pcyi açınca çalışmıyordu sonradan güncelleme ile düzeldi. Yazılımı ile 4 layer efekt ekleyip yanan kömür gibi bir şablon yaptım nefis oldu.

Ben XPG summoner silver speed switchli olanı alalı 3 hafta oluyor cherry mx farkı diyorum hocam. boş not defterine girip yazı yazıp duruyorum o kadar hoş bir hissi var.
Yazılım ilkten pcyi açınca çalışmıyordu sonradan güncelleme ile düzeldi. Yazılımı ile 4 layer efekt ekleyip yanan kömür gibi bir şablon yaptım nefis oldu.
@UtrayaMokri hocam aynı klavyeyi almayı düşünüyorum ama silver switch olduğu için kullanırken yanlışlıkla basma olayından korkuyorum. Oyun için kullanacağım , ne düşünüyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı