1700 TL Oyun Sistemi Toplama

Buyrun;
Parçalar ve Fiyatları;
sistem1.png
Toplama rehberi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun performansı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buyrun;
Parçalar ve Fiyatları;
Eki Görüntüle 123715
Toplama rehberi;
Oyun performansı;
1700 lira ile Gta 5 i zorla 35 40 fps alarak çalıştıran bir bilgisayar almak yerine Orta-Yüksek ayarlarda 50 60 fps alabilecek bilgisayar alınması daha mantıklı değilmi ?

Tamamda R7 370'li sisteme de parası yetiyor 750 ti' li sisteme de parası yetiyor. Ben olsam aynı fiyata düşük performans almak istemem.
Siz zaten R7 370 Sistem önermişsiniz. Benim önermemin ne mantığı var?
Benim yaptığım farklı bir alternatif Paylaşmaktı.
Bende biliyorum aynı fiyata GTX750Tİ olabileceğini. Ve daha performanslı olabileceğini.
İleriye dönük olarak'da düşünmek lazım. Bazı oyunlar 4 çekirdek olmayan sitemlerde açılmıyor bile.
Başıma gelmeyen şey değil. Bunun yanında eğer sisteme 1 yıl sonra Bir R7 ekran kartı ekleyip Dual Grafik kullanırsa sizin seçtiğiniz sistemlerden daha performanslı olacaktır.

R7 ekran kartından kastın 265 260 260x felansa yanılıyorsun çünkü R7 240-250 ile yapılıyor dual grafik. APU + R7 240 veya R7 250 R7 370 veya 750 ti'den performansı daha düşük olur. Bana göre apu sistemler 1200 liradan sonra alınmamalı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı