1700 TL'ye Dağ Bisikleti Önerisi

mefe

Hectopat
Daha fazla  
1700 TL bütcem var ve dağ bisikleti almak istiyorum. Sedona 740 düşünüyorum. Kullanan ya da başka önerisi olan var mı acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Decathlonda çok iyi bisikletler var eğer bir decathlon mağazasına yakınsan
Btwin rockrider 840 vardı sanırsam 1499 tl çok iyi bir dağ bisiklettir.

1700'e toplama yaparak ilerlemeni öneririm. Ama komple almak istersen pazarlıkla şu dördünü almanı tavsiye edebilirim. Sırasıyla kısa açıklamalarını yapayim. Canyon gayet güzel bir marka. Keşke distribütörü olsada uygun fiyatlı dh alabilsek dediğim bir firma. Scott Voltage dirt jump bir bisiklet. Ama seni çok iyi geliştirir ve bisiklet konusunda ki firikirlerini değiştirebileceğini düşünüyorum. Cuba Analog bileşenler olarak gayet tatmin edecektir senide. Aynı şekilde Trek 4500'de gayet güzel ve bileşenleri iyi. Benim tavsiyet Scott Voltage yada ben yapamam dersen Canyon Nerve den yana.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Hangi dağa çıkacaksın?
pek fazla dağa çıkmama gerek yok bizim ildeki yolları görseniz :D

Decathlonda çok iyi bisikletler var eğer bir decathlon mağazasına yakınsan
Btwin rockrider 840 vardı sanırsam 1499 tl çok iyi bir dağ bisiklettir.
maalesef ancak siteden bakabiliyorum bizim burada yok

canyon çok güzel ama ben çok fazla dağa gitmeyeceğim için bana ön amortisör yeterli , trek de çok harika .Toplamada olabilir aslında ama onunla uğraşamam :D bilgisayar kurdunun bir tavsiyesi o da çok güzel carraro 3012 çok teşekkür ederim :D

@mefe Carraro 3012 önerimi farklı konuda yapmıştım, bütçe yeterli ise sana da yapacaktım aynı öneriyi :)
O bisiklet Carraro 3012 değil, aynakolundan göbeklerine, hidrolik frenlerinden arka aktarıcısına kadar olduğu gibi değişime uğramış.
Yoksa fiyatı, ikinci el olduğu halde bu kadar tuzlu olmazdı :) Elinizdeki paraya değecek, orta-üst seviye bir bisiklet. Pişman etmeyecektir.

kesinlikle öyle ancak nakitte eksiğim eğer tamamladığımda satılmamış olursa sizle iletişime geçerim ancak satılırsa başka modeller önerirsiniz yada ben artık uğraşıp toplarım :D yardımlarınızla çok çok sağolun :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı