1700 TL'ye i5 6400 monitörlü sistem alınır mı?

KanekiKen

Hectopat

Son düzenleyen: Moderatör:
2. linkteki kasayı alabilirsiniz 2000 tl civarına.
Ama bütçe belirtirseniz kasa da toplayabiliriz.

İkisi de aynı sayılır aslında. 1700 TL olanda ekran kartı yok. 2200 TL olan da ise R9 380 var. Ama 2200 TL olanın monitörü daha iyi. Açıkça 2200 TL olanı belli pazarlık çerçevesinde alabilirsin.

2. linkteki kasayı alabilirsiniz 2000 tl civarına.
Ama bütçe belirtirseniz kasa da toplayabiliriz.
Her türlü pazarlığa girdim , Nuh diyor peygamber demiyor arkadaş. Bütçem en fazla 2500 2400 kredi kartlarının faizi dahil monitörlü sistem ben çok araştırdım bu paraya bişi alınmıyor monitörden dolayı 2.El arıyorum.
İlk sistem gayet makul bir fiyata duruyor. Parçaların fiyatlarını hesaplarsan daha fazla tutuyor. Hangi ekran kartını a
İlk sistem gayet makul bir fiyata duruyor. Parçaların fiyatlarını hesaplarsan daha fazla tutuyor. Hangi ekran kartını alacaksınız?
Aynen en son fiyatı arkadaşın 1700 TL 2.El ekran kartları da tavan yapmış durumda dolar kuruna göre fiyat biçiyorlar arkadaşlar misal söyle sıfırını arkadaşımız 500 TL'ye almış şimdi 550 TL'ye satıyor RX560'i düzgün bir kart bulabilirsem 300-400 TL'ye 1.sini almayı düşünüyorum.
Bence gidip kontrol etmeden alma.
Tabi ki de stres testi işlemlerini yapacağım yerinde. Satıcılar sıkıntı çıkarmazsa eğer.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. Link daha fiyat/performans. R9 380 iyi bir ekran kartı ve muadili GTX 1050'den biraz daha performanslı. GTX 1050 ise 700-800 TL fiyatta satılıyor.
Fİyatına göre fazla istiyor gibi geliyor. Garantisi yok kutu içeriğini bilmiyorum monitör 60 hertz diğer sistemde 75 hertz tek artısı ekran kartı o ekran kartının 2.el piyasası da 600' den başlıyor

İkinci sistem daha mantıklı.
Satın almadan önce satıcının GeT açmasını mutlaka iste.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı