3000 TL Monitörlü i5 6400 Sistem

Kardeşim topladıktan sonra buraya yorumlarını yazar mısın sinerjinin güvenilir olup olmadığını bilemiyorum bende bir sistem toplayacağım da alışveriş yapan birinden duymak istiyorum gelince yorumlarını yazar mısın bir de kasanın fotoğrafını atar mısın ? Kusura bakma emin olmak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki i5 6500 yerine i5 6402P alsam ve Sapphire r9 380x yerine Sapphire r9 380 alsam olur mu? 3000 tl'nin üstüne çıkamamda.
xzcv.png

Peki i5 6500 yerine i5 6402P alsam ve Sapphire r9 380x yerine Sapphire r9 380 alsam olur mu? 3000 tl'nin üstüne çıkamamda.Eki Görüntüle 161797

Ssd veya Hddnin birini sonradan almak uzere cikarip islemci veya ekran karti ( ki onerimdir) yukseltirsen yine 3000e gelir. Sonradan 150 lira biriktirip Ssd veya Hdd alabilirsin.

Sahsi fikrimdir. Yanlis olma ihtimali bulunmaktadir.

Anakarttan kısmak zorunda kaldım. İleride değiştirme yapacağım. Ekran kartını değiştirdim ve sonuç. Güzel olduğunu düşünüyorum.
aaa.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı